ЭКСКУРСИЯ В КАЧАНОВКУ
Тур вихідного дня в Качанівку і Тростянець

Однодневный тур: Екскурсія в Качанівці й Тростянці: два парки в один день

Гармонічне поєднання природної краси і скульптурних композицій парку заворожують з першого погляду! Мало хто залишиться байдужим до такого чудесного витвору архітектурного і паркового мистецтва!

Пропонуємо Вам провести вихідний день у Качанівці і дендропарку "Тростянець" та національному історико-культурному заповіднику "Качанівка".

ДАТИ ТУРУ:

07.11.2020

17.04.2021; 15.05.2021; 12.06.2021; 17.07.2021; 14.08.2021; 11.09.2021; 16.10.2021

МАРШРУТ ТУРУ:

Киев - Качановка + Тростянец - Киев (387 км)

КОРОТКО ПРО ТУР:

 • Качанівка, як муза творчої інтелігенції! Качанівський ансамбль- один з найбільш яскравих прикладів садибної архітектури. 

 • Тростянецький дендрологічний парк - один з видатних ландшафтних парків в Україні площею 204,7 га. Це дивовижне поєднання краси, затишку, мистецтва та взаємодії людини з природою. У вас є чудова можливість поринути у захоплюючу атмосферу, насолодитися фантастичними видами, наповнитись незабутніми емоціями, враженнями та просто добре відпочити на природі.

Переваги та поради стосовно того, що взяти з собою:

 • Подарує Вам святковий настрій;
 • Відмінно проведете день з родиною та друзями в новому місці;
 • Отримаєте позитив і заряд бадьорості на цілий тиждень!;
 • Зручний спортивний одяг, комфортне взуття;
 • Фотоапарати;
 • Мобільний телефон для зв'язку з Вами.

Вартість туру:

 • 850 грн./чел.

До вартості турпакету входить:

 • транспортне обслуговування автобусом туристичного класу за маршрутом туру;
 • екскурсійна програма дня;
 • послуги екскурсовода в автобусі;
 • адміністративне обслуговування туру;
 • страховка туриста (Страховий поліс 5000 грн/чол, виписаний на групу. Страхова компанія "Європейське туристичне страхування").

У вартість не входить:

 • вхідні квитки:
  Історико-культурний національний заповідник "Качанівка".  Квиток з екскурсією 50 грн. / Чол.  дорослий;
 • Державному дендрологічному парку загальнодержавного значення НАН України "Тростянець".  Квиток з екскурсією 30 грн. / Чол.
  харчування, яка не визначена в програмі і особисті витрати туриста.
 • Комплексний обід 135 грн / людини.

ПРОГРАМА ТУРУ:

07:30 Виїзд з Києва, місце збору Метро Лісова / Чернігівська (детальніше в інфо-листі за день до виїзду).

Екскурсійна програма про парковому намисто Чернігівщини розпочнеться вже в дорозі.
Приїзд в палацово-парковий ансамбль "Качанівка", с. Качанівка Ічнянський р-н, Чернігівська область.

11:00 Екскурсія на території комплексу.

13: 30-14: 00 Час на обід.

14:00 Переїзд в Дендропарк "Тростянець".

14:40 Екскурсія по парку. Вільний час.

17:30 Збір групи і виїзд на Київ.
20:30 Орієнтовне прибуття до Києва, метро Лісова.

Качанівка (національний історико-культурний заповідник) Чернігівська область

Качанівка - національний історико-культурний заповідник, створений в 1981 р. на основі старовинної дворянської садиби і парку, заснованих в 1770 році. На сьогоднішній день є практично єдиною серед українських садиб східної України, що збереглась в комплексі.
Качанівський парк, створений трьома поколіннями Тарновських, є одним з найбільших пейзажних парків України і Європи - 560 гектарів. Але не в розмірах його унікальність, а в тому, що він увібрав в себе все найкраще, чим багате світове паркове мистецтво. У розмаїтті кольорів і ароматів, в смарагдовій чистоті джерел, в дзеркальній поверхні водойм (їх площа 125,63 га) цей парк зачаровує своєю неповторною красою..
Подолавши всього лише 170 км від міста Києва, Ви потрапите в, здавалося, вже втрачений світ чудових графських палаців і парків 18-19 ст. Таке заповідне місце знаходиться в Качанівці. Це дійсно куточок Царського села або Петергофа, невідомо як перенесений в це дивовижне місце на Чернігівщині. Найвищого розквіту садиба досягла за поміщиків Тарновських. Розкішний маєток перетворився в українську "мекку" мистецтва, ставши улюбленим місцем для кращих представників творчої інтелігенції того часу.
Відвідавши садибу, яка дихає любов'ю, Вам розкажуть історію про останнє і нерозділене почуття Тараса Шевченка до куми Надії, на честь якого в садибі головна алея парку була всипана цукром. Також Ви почуєте легенду про закохану пару, замуровану в підвалах "романтичних руїн" і про привида, який живе в садибі.

Павільйон Глинки

Збудований павільйон цеглою в 1830 роки та розташований на вершині пагорба на території парку в стилі романтизм. У підвалі є 4 входи (3 з них закладені). Перед входами — трапецієподібні майданчики, обмежені підпірними стінами, побудованими по зрізу пагорба. Вікна та двері мають форму стріли. Фасади прикрашені медальйонами, розписаними за мотивами опери «Руслан і Людмила». Загальна висота павільйону (з підвалом) 16 метрів.

Після вимушеного продажу маєтку в 1897 р. Павлу Харитоненку, частина панського будинку була перебудована і доповнена невеликою водонапірною баштою. Ймовірно, тоді ж в Павільйоні Глінки виклали підлогу металевою плиткою. У роки 2-ї світової війни павільйон сильно постраждав і був реставрований в 1947 році. Купол забарвлений з зелений колір, що гармонійно поєднується з природним середовищем.

Церква св. Георгія

Садибна церква присвячена Св.Георгу. Побудувана в 1817-1828 рр. в стилі пізнього класицизму. Втрачено бічні портики церкви і два верхні яруси дзвіниці, що помітно спотворило її архітектурний вигляд. У західній частині церкви - хори, куди ведуть гвинтові сходи в товщі стіни. Донині церква зберегла свій автентичний вигляд із чотирма парами колон на вході, прикріпленою дзвіницею та фасадом у стилі ампір. Церква потребує реставрації та відновлення первісного вигляду.

Колекція

Колекціонуванням В. В. Тарновський захопився ще в студентські роки. Основу для унікального зібрання складали козацькі реліквії. Серед раритетів колекції були шабля Б. Хмельницького, особисті речі І.Мазепи, С. Палія, П. Полуботка, К. Розумовського, козацькі шаблі, клейноди, гетьманські універсали, портрети багатьох діячів часів козацького руху. Це був справжній музей українознавства. Качанівська колекція оцінювалась сучасниками в кілька сотень тисяч карбованців сріблом. Насправді ж, вона була і залишається, хоч в розділеному вигляді, дійсно безцінною. Саме інтерес до колекції привів у Качанівку Іллю Рєпіна, для продовження картини Запорожці писали листа турецькому султану. Протягом майже всього літа 1880 року, митець із натхненням замалював козацькі реліквії, писав портрети господарів садиби, пейзажі, працював над картиною Вечорниці.

Зелений Тростянець

Дендрологічний Тростянець- це чудовий музей живої природи, який був створений в XIX в. представником старовинного гетьманського роду Іваном Скоропадським. На плоскій ділянці землі були насипані штучні гори, що нагадують Альпи, викопані ставки, посаджено дерева 623 видів! Парк такий красивий і самобутній, що його навіть називають маленькою Швейцарією. Його творець похований тут же, на пам'ятнику викарбувані такі слова: "Любий друже! Сад, в якому ти гуляєш, посаджений мною, він служив мені втіхою в моєму житті. Якщо ти помітиш безлад, що веде до знищення його, то скажи про це хазяїну саду: ти зробиш добру справу".

Колись тут був маєток гетьмана Скоропадського. Палац, на жаль, не зберігся, але парк неймовірно красивий! Для когось це частина Криму - через кипариси, які вирощені вздовж струнких алей, а для когось- Швейцарія з заростями хвойних чагарників на "альпійських" схилах. Парк все ще дивовижний і доглянутий.

Ця пам'ятка України розташована на південному сході Чернігівщини в Ічнянському районі, на берегах прекрасної річки Смош. Садиба була заснована російським полководцем, графом Румянцевим-Задунайським Петром Олексійовичем (1725-1796 рр.), як одна із резиденцій президента Малоросійської колегії і генерала-губернатора Малоросії.

Ви зможете побачити всю красу парку, екзотичні рослини з усіх куточків світу та помилуватись захоплюючими видами околиць в нашій екскурсії з Києва, адже краще один раз побачити це все вживу, ніж декілька разів по телевізору! Не сидіть просто вдома- мандруйте, відкривайте для себе нові горизонти, досліджуйте нові місця, зустрічайте цікавих людей та пізнавайте себе!

туроператор Яструб-тур

Час в програмі вказано орієнтовний. Туроператор має право змінювати порядок екскурсій / заміняти / додавати.

Місця в автобусі розподіляються попередньо відповідно до оплати туру.

Детальний інфо-лист туристу з контактами керівника групи буде надано на сайті або на Вашу електронну скриньку за два дні до виїзду.

поділіться сторінко в соц мережі

Хотите, мы организуем этот тур специально для вас?

Ищете тур для корпоратива или для школьной группы?

Подайте заявку по телефону или на электронную почту с описанием желаемого и мы организуем этот тур только для вашей группы.

Маршрут тура на карті

Київ.Качанівка. Тростянець. Київ. 5 ч. 35 мин. (387 км)

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 
Последнее изменение: 03 December 2020.

📆 Праздничные туры и Фестивали 2020-2021

🎿 Горнолыжные туры

🎅 Новогодние туры 2020-2021

👍 Актуальные туры одного дня

✌ Актуальные туры на два дня

👌 Многодневные туры

👪 Групповые туры

🦁 Туры во Львов

🏰 Туры в Каменец-Подольский

🗻 Отдых в Карпатах

🌄 Туры в Закарпатье

🚍 Экскурсии по Украине

🚼 Отдых для детей

🌊 Отдых на море

🚣 Отдых на реках Украины

📝 Заметки путешественнику

🏨 Гостиницы

📹 Видео

🌍 Зарубежные туры

🎫 АКЦИИ

💐 МАЙСКИЕ ПРАЗДНИКИ 2021

😍 Инфо-листы

Предлагаем забронировать поездку, экскурсию, тур услугу на нужную Вам дату.

Онлайн резервирование и покупка отдыха - легко!

В Карпаты

- это одно из самых посещаемых туристами направления в Украине, которое чарует своей красотой в любое время года, в любое время суток. Побывав однажды, каждый человек стремится приехать в Карпаты снова и снова.

Величавые горы густо покрытые деревьями, многочисленные водопады и горные речки, вкуснейшая украинская еда, лечебные и горнолыжные санатории и курорты, большое количество замков и крепостей, а также их развалин, крафтовое пиво и вино, огромные чаны купель и термальные источники. А также колорит всего края, его аутентичность искусят самого привередливого путешественника. Отправляясь в путешествие в компании друзей, семьи, сотрудников или партнеров, вы получите приятные воспоминания и новые впечатления, о которых сможете вспоминать просматривая фотографии в социальных сетях или в своих фотоальбомах. Поездка в Карпаты подходит для туристов от мала до велика, не в зависимости от ваших вкусов, хобби и увлечений.

Особенную красоту дарят гостям Карпаты зимой. Так как горнолыжный Буковель полностью готов принять людей которые любят и знают толк в горнолыжных видах спорта. Умеют кататься на лыжах или досках, наслаждаются лыжным спортом, спуском, слаломом. Любят зиму, быстрые спуски и подъемники, снег, свежий горный воздух.

Хотите быть в курсе? Подпишитесь

Подпишись на наши новинки.

Безопасный и комфортный отдых, туры, экскурсии в Украине по доступным ценам!

Туроператор Ястреб-тур, г. Киев

 

Туроператор «ЯСТРЕБ - ТУР», один из актуальнейших по Украине, специализируется на организации и проведении отдыха, путешествий и корпоративных мероприятий по Украине и  за рубежом, в любое время года. Наша турфирма ведет свою деятельность более 5 лет на рынке туризма  и занимает одну из лидирующих позиций.

 

Уважаемые туристы, именно  для Вас, мы формируем авторские комплексы туристических услуг (туристический продукт) на любой вкус.

 

Благодаря нашей команде профессионалов, мы с радостью разработаем тур пакет  для индивидуального путешествия Вашей группы, компании, в соответствии с Вашими пожеланиями и критериями.

 

Создавая  и организовывая популярные автобусные и пешеходные экскурсии, маршруты, горнолыжный отдых, пешие походы в горы, отдых  на берегу Черного моря, мы уделяем внимание каждому клиенту, прорабатывая все нюансы. Разрабатываем новинки, регулярно исследуем рынок новых туристических услуг и предложений, внедряя в свой продукт последние тенденции  в сфере туризма.

 

Наши основные направления в туризме имеют широкий диапазон, включая в себя: автобусные путешествия по Украине, экскурсионные программы по Киеву и Киевской области, экскурсии для детей и взрослых, отдых в детских лагерях, отдых выходного дня, комплексное корпоративное обслуживание  индивидуальных групп, профкомов и организованных групп, горнолыжный и праздничный отдых в Украине, семейный отдых у моря или водоемов Украины, бронирование отелей, страхование туристов, аренда автотранспорта любых размеров, помощь в оформлении паспортов, путевки в другие страны (подбираем, советуем, рекомендуем).