Про нас — Ястреб-Тур
Про нас

Туроператор "ЯСТРЕБ-ТУР", місто Київ.

Ми - відповідальна команда, захоплена своєю справою, що забезпечує незмінний успіх всіх наших починань.

Для Вас, шановні туристи, Ми формуємо комплекс туристичних послуг (туристичний продукт) на будь-який смак.

З радістю розробимо турпакет під індивідуальне подорож Вашої групи, компанії відповідно до Ваших побажань.
Досвідчені менеджери підберуть під Ваші побажання найпопулярніші автобусні та пішохідні екскурсії, гірськолижні тури, піші походи в гори, відпочинок біля Чорного моря і інші комплекси туристичних послуг.
Надаючи туристам цікаві подорожі, ми намагаємося підтримувати високий рівень сервісу і комфорту.
Ми знаємо, наскільки важливо для Вас подорожувати, тому приділяємо індивідуальну увагу кожному, обговорюючи всі дрібниці бажаного відпочинку.
Ми раді запропонувати Вам провести вільний час зі смаком і незабутніми враженнями, відпочити душею від рутини буднів.
Ми цінуємо і поважаємо своїх клієнтів, допомагаємо організувати Ваше дозвілля у вихідні дні.
Ваші відгуки дозволяють нам розвиватися і вдосконалювати нашу роботу.

Наші партнери та представники в основних містах України - турфірми і туроператори по Україні, готелі і ресторанні комплекси.
Завдяки нашим партнерам Ваше подорож ставати яскравіше, комфортабельніше, вражаюче.

Наші цілі: максимально задовольнити запити туриста по організації його відпочинку.

О Ястреб-тур
  Наші основні напрямки - автобусні тури по Україні, екскурсійні програми по Києву та Київській області, екскурсії для дітей та дорослих, дитячий відпочинок у таборах, тури вихідного дня, комплексне корпоративне обслуговування профкомів і організованих груп, гірськолижні тури, тури на свята, сімейний відпочинок у моря або водойм України, бронювання готелів, страхування туристів, оренда наземного і водного транспорту, допомога в оформленні паспортів, тури в інші країни (підбираємо, радимо, рекомендуємо).

  Ми відкриті для співпраці, з повагою ваш Яструб-тур

Лицензия туроператора  Витяг с єдиного реєстру

 

 

 

 

 

 

 
Про компанію Яструб-Тур - 5.0 out of 5 based on 1 review

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 
Последнее изменение: 23 May 2022.

Пропонуємо забронювати поїздку, екскурсію, тур послугу на потрібну Вам дату.

Онлайн резервування і придбання відпочинку - легко!

В КАРПАТИ - це один із найбільш відвідуваних туристами напрямків в Україні, який чарує своєю красою в будь-яку пору року, в будь-який час доби. Побувавши тут одного разу, кожна людина прагне приїхати в Карпати знову і знову.

Величаві гори густо покриті деревами, численні водоспади і гірські річки, смачнюча українська їжа, лікувальні і гірськолижні санаторії і курорти, велика кількість замків і фортець, а також їх залишків, крафтове пиво і вино, здоровенні чани, купіль і термальні джерела. А також колорит всього краю, його автентичність спокусять найбільш примхливого мандрівника. Відправляючись в подорож в компанії друзів, сім'ї ,співробітників чи партнерів, ви отримаєте приємні спогади і нові враження, які зможете згадувати, переглядаючи фотографії в соціальних мережах або в своїх фотоальбомах. Поїздка в Карпати підходить для туристів від малечі до дорослих, незалежно від ваших смаків, хобі і захоплень.

Особливу красу дарують гостям Карпати взимку, оскільки гірськолижний Буковель повністю готовий прийняти людей, які люблять и знають толк в гірськолижних видах спорту. Вміють кататися на лижах чи дошках, насолоджуються лижним спортом, спуском, слаломом. Люблять зиму, швидкі спуски і підйомники, сніг, свіже гірське повітря.

Хотите быть в курсе? Подпишитесь

Подпишись на наши новинки.

Безопасный и комфортный отдых, туры, экскурсии в Украине по доступным ценам!

Туроператор Ястреб-тур, г. Киев

 

Туроператор «ЯСТРУБ - ТУР», один з найактуальніших по Україні, спеціалізується на організації і проведенні відпочинку, подорожей і корпоративних заходів по Україні і за кордоном, в будь-яку пору року. Наша тур фірма веде свою діяльність більше 5 років на ринку туризму і займає одну з лідерських позицій.

 

Шановні туристи, саме для Вас, ми формуємо авторські комплекси туристичних послуг (туристичний продукт) на будь-який смак.

Завдяки нашій команді професіоналів, ми з радістю розробимо тур пакет для індивідуальної подорожі Вашої групи, компанії, у відповідності до Ваших побажань і критеріїв.

Створюючи і організовуючи популярні автобусні і пішохідні екскурсії, маршрути, гірськолижний відпочинок, пішохідні походи в гори, відпочинок на березі Чорного моря, ми приділяємо увагу кожному клієнту, опрацьовуючи всі нюанси. Розробляємо новинки, регулярно досліджуємо ринок нових туристичних послуг і пропозицій, впроваджуючи в свій продукт останні тенденції в сфері туризму.

Наші основні напрямки в туризмі мають широкий діапазон, включаючи: автобусні подорожі по Україні, екскурсійні програми по Києву і Київській області, екскурсії для дітей і дорослих, відпочинок в дитячих таборах, відпочинок вихідного дня, комплексне корпоративне обслуговування індивідуальних груп, профкомів і організованих груп, гірськолижний і святковий відпочинок в Україні, сімейний відпочинок біля моря чи водойм України, бронювання готелів, страхування туристів, оренда автотранспорту будь-яких розмірів, допомога в оформленні паспортів, путівки до інших країн (підбираємо, радимо, рекомендуємо).