👪 Групові тури — Ястреб-Тур
👪 Групові тури
Організуємо ваш тур під побажання

Групові тури по Україні.

Тимбилдинг для колективу. Тур вихідного дня для групи
Пропозиція для організованих груп.

У Вас свій колектив і Ви бажаєте разом відправитися в подорож?

Наша команда давно займається автобусними турами, екскурсіями по Україні і в будь-якому місті, організовуємо по бажаним маршрутами виїзди груп відповідно до побажань.

Ми співпрацюємо з багатьма агентами різних міст України, готелями, ресторанними комплексами, базами відпочинку і іншими організаціями, які допомагають нам оперативно і якісно організовувати турпакети для груп під будь-який запит. Ефективність нашої роботи - це правильно подана заявка від замовника.

Для організації Вашого виїзду необхідно вказати який куточок України Ви бажаєте відвідати. Що необхідно включити в проект туру. На який бюджет Ви розраховуєте. Яка кількість туристів. Максимально опишіть бажане подорож.

Вашу заявку необхідно подати на електронну пошту із зазначенням всіх побажань.

Адреса для е-пошти: (hidden)

Індивідуальні тури під організовані тури прораховуються в день подачі заявки.

Часті питання від організаторів груп:

Можете підібрати тур для групи?
Яке місто порадите відвідати?
Який транспорт?
Розкажіть де буде проживання групи?
Яка вартість туру для одного?

Дозвольте запропонувати для обговорення наступні напрямки!
Ваші заявки допомагають нам розробляти кожен день нові маршрути. Ми завжди на зв'язку!

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
Последнее изменение: 25 June 2022.

Пропонуємо забронювати поїздку, екскурсію, тур послугу на потрібну Вам дату.

Онлайн резервування і придбання відпочинку - легко!

В КАРПАТИ - це один із найбільш відвідуваних туристами напрямків в Україні, який чарує своєю красою в будь-яку пору року, в будь-який час доби. Побувавши тут одного разу, кожна людина прагне приїхати в Карпати знову і знову.

Величаві гори густо покриті деревами, численні водоспади і гірські річки, смачнюча українська їжа, лікувальні і гірськолижні санаторії і курорти, велика кількість замків і фортець, а також їх залишків, крафтове пиво і вино, здоровенні чани, купіль і термальні джерела. А також колорит всього краю, його автентичність спокусять найбільш примхливого мандрівника. Відправляючись в подорож в компанії друзів, сім'ї ,співробітників чи партнерів, ви отримаєте приємні спогади і нові враження, які зможете згадувати, переглядаючи фотографії в соціальних мережах або в своїх фотоальбомах. Поїздка в Карпати підходить для туристів від малечі до дорослих, незалежно від ваших смаків, хобі і захоплень.

Особливу красу дарують гостям Карпати взимку, оскільки гірськолижний Буковель повністю готовий прийняти людей, які люблять и знають толк в гірськолижних видах спорту. Вміють кататися на лижах чи дошках, насолоджуються лижним спортом, спуском, слаломом. Люблять зиму, швидкі спуски і підйомники, сніг, свіже гірське повітря.

Хотите быть в курсе? Подпишитесь

Подпишись на наши новинки.

Безопасный и комфортный отдых, туры, экскурсии в Украине по доступным ценам!

Туроператор Ястреб-тур, г. Киев

 

Туроператор «ЯСТРУБ - ТУР», один з найактуальніших по Україні, спеціалізується на організації і проведенні відпочинку, подорожей і корпоративних заходів по Україні і за кордоном, в будь-яку пору року. Наша тур фірма веде свою діяльність більше 5 років на ринку туризму і займає одну з лідерських позицій.

 

Шановні туристи, саме для Вас, ми формуємо авторські комплекси туристичних послуг (туристичний продукт) на будь-який смак.

Завдяки нашій команді професіоналів, ми з радістю розробимо тур пакет для індивідуальної подорожі Вашої групи, компанії, у відповідності до Ваших побажань і критеріїв.

Створюючи і організовуючи популярні автобусні і пішохідні екскурсії, маршрути, гірськолижний відпочинок, пішохідні походи в гори, відпочинок на березі Чорного моря, ми приділяємо увагу кожному клієнту, опрацьовуючи всі нюанси. Розробляємо новинки, регулярно досліджуємо ринок нових туристичних послуг і пропозицій, впроваджуючи в свій продукт останні тенденції в сфері туризму.

Наші основні напрямки в туризмі мають широкий діапазон, включаючи: автобусні подорожі по Україні, екскурсійні програми по Києву і Київській області, екскурсії для дітей і дорослих, відпочинок в дитячих таборах, відпочинок вихідного дня, комплексне корпоративне обслуговування індивідуальних груп, профкомів і організованих груп, гірськолижний і святковий відпочинок в Україні, сімейний відпочинок біля моря чи водойм України, бронювання готелів, страхування туристів, оренда автотранспорту будь-яких розмірів, допомога в оформленні паспортів, путівки до інших країн (підбираємо, радимо, рекомендуємо).