🌍 Закордонні тури — Ястреб-Тур
🌍 Закордонні тури

Закордонні тури - Тури за кордон

Розслабтеся, відпочиньте, встановіть свій біологічний годинник на час відпочинку та релаксу.

Зростаюча популярність відпочинку за кордоном, у будь-яку пору року, має попит серед жителів нашої країни. Завдяки широкому діапазону вибору курортних готелів, країн, куди можна, вирушить із сім'єю чи компанією, у пошуках нових пригод чи просто ж відпочинку, туристичний бізнес в Україні розвивається дуже швидко.
Зауважимо, що відпочинок за кордоном має кілька напрямків, поділяється на кілька типів, це може бути як пляжний відпочинок на березі Тихого Океану, так і лижний вид спорту, катання на сноу-тьюбах і т.д.
Так само, мандруючи світом, поринаючи у новий барвистий світ непізнаних культур, традицій, розкриваючи душу країн, де все довкола просякнуте філософією та гармонією природи, ми негайно розвиваємо свою особистість та відкриваємо нові горизонти.
Ваші бажання негайно втілюються в життя, відвідуючи різні країни, знайомлячись з архітектурою Європи, насолоджуючись краєвидами Білої Пустелі або ж гуляючи альпійськими луками, ми пізнаємо планету в нових тонах і фарбах.

КиевЧерноморскГрибовкаЗатокаСергеевкаКурортноеЖелезный ПортСкадовскХерсонКирилловкаКиев

Терминалы самообслуживания

Проводите оплату по нашим реквизитам оплата после полного оформления заказа туристической услуги. При оплате указывать: туристическая услуга, дог.№, ФИО. Предварительно просим ознакомиться с Договором-оферта. Обязательно сохраните чек или фото с экрана после оплаты! 

Наличными в офисе

В удобное время с 10:00 до 19:00 можете приехать к нам в офис. 
Заключить договор и оплатить наличными.

Касса банка

Оплата за нашими реквизитами, согласно договору оказания туристических услуг и счет-фактуры. Проводится в любом ближайшем отделении в кассе банка и в удобное для Вас время: Реквизиты нашего банка:  Банк ПАТ "ПУМБ" г. Киев, ЄДРПОУ (код) 38716219, р/сч  UA303348510000000002600918397, МФО банка 334851
 
Важно! При оплате указывать №счета, договор №, ФИО, тур услуга. Обязательно сохраните чек или квитанцию до полного отправления в поездку.

Купуйте
КВИТКИ ON-LINE...

Путешествуйте по всем странам Европы

підберемо для вас найкращі закордонні тури від наших партнерів, перевірених туроператорів

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
Последнее изменение: 14 April 2022.

Пропонуємо забронювати поїздку, екскурсію, тур послугу на потрібну Вам дату.

Онлайн резервування і придбання відпочинку - легко!

В КАРПАТИ - це один із найбільш відвідуваних туристами напрямків в Україні, який чарує своєю красою в будь-яку пору року, в будь-який час доби. Побувавши тут одного разу, кожна людина прагне приїхати в Карпати знову і знову.

Величаві гори густо покриті деревами, численні водоспади і гірські річки, смачнюча українська їжа, лікувальні і гірськолижні санаторії і курорти, велика кількість замків і фортець, а також їх залишків, крафтове пиво і вино, здоровенні чани, купіль і термальні джерела. А також колорит всього краю, його автентичність спокусять найбільш примхливого мандрівника. Відправляючись в подорож в компанії друзів, сім'ї ,співробітників чи партнерів, ви отримаєте приємні спогади і нові враження, які зможете згадувати, переглядаючи фотографії в соціальних мережах або в своїх фотоальбомах. Поїздка в Карпати підходить для туристів від малечі до дорослих, незалежно від ваших смаків, хобі і захоплень.

Особливу красу дарують гостям Карпати взимку, оскільки гірськолижний Буковель повністю готовий прийняти людей, які люблять и знають толк в гірськолижних видах спорту. Вміють кататися на лижах чи дошках, насолоджуються лижним спортом, спуском, слаломом. Люблять зиму, швидкі спуски і підйомники, сніг, свіже гірське повітря.

Хотите быть в курсе? Подпишитесь

Подпишись на наши новинки.

Безопасный и комфортный отдых, туры, экскурсии в Украине по доступным ценам!

Туроператор Ястреб-тур, г. Киев

 

Туроператор «ЯСТРУБ - ТУР», один з найактуальніших по Україні, спеціалізується на організації і проведенні відпочинку, подорожей і корпоративних заходів по Україні і за кордоном, в будь-яку пору року. Наша тур фірма веде свою діяльність більше 5 років на ринку туризму і займає одну з лідерських позицій.

 

Шановні туристи, саме для Вас, ми формуємо авторські комплекси туристичних послуг (туристичний продукт) на будь-який смак.

Завдяки нашій команді професіоналів, ми з радістю розробимо тур пакет для індивідуальної подорожі Вашої групи, компанії, у відповідності до Ваших побажань і критеріїв.

Створюючи і організовуючи популярні автобусні і пішохідні екскурсії, маршрути, гірськолижний відпочинок, пішохідні походи в гори, відпочинок на березі Чорного моря, ми приділяємо увагу кожному клієнту, опрацьовуючи всі нюанси. Розробляємо новинки, регулярно досліджуємо ринок нових туристичних послуг і пропозицій, впроваджуючи в свій продукт останні тенденції в сфері туризму.

Наші основні напрямки в туризмі мають широкий діапазон, включаючи: автобусні подорожі по Україні, екскурсійні програми по Києву і Київській області, екскурсії для дітей і дорослих, відпочинок в дитячих таборах, відпочинок вихідного дня, комплексне корпоративне обслуговування індивідуальних груп, профкомів і організованих груп, гірськолижний і святковий відпочинок в Україні, сімейний відпочинок біля моря чи водойм України, бронювання готелів, страхування туристів, оренда автотранспорту будь-яких розмірів, допомога в оформленні паспортів, путівки до інших країн (підбираємо, радимо, рекомендуємо).