Екскурсія Історія вина - історія Шабо — Ястреб-Тур
Екскурсія Історія вина - історія Шабо
Єдиний в Україні "Центр культури вина Шабо"

Дегустація Шабських вин - Одеська область.

ШАБО (SHABO) 

Понад 200 років тому швейцарські переселенці заснували перші виноградники в Шабо, тому, що тут був рай для створення вина. Вони привезли з собою 85 сортів кращого винограду, багаторічний досвід і безмежну любов до своєї справи. Незабаром слава про шабських винних напоях розлетілася далеко за межі Причорномор'я.

Сюди приїжджали Леся Українка, Адам Міцкевич, Олександр Пушкін, король Румунії Кароль II.

Центр культури вина Шабо - став перший в Україні парк-музей вина, який включений радою Європи в карту європейських винних маршрутів. Тут можна простежити за життям вина від появи виноградної лози до останньої краплі на дні келиху.

Центр культуры и вина Шабо

Продовження екскурсії – 2 год. 30 хв.

Єдиний в Україні "Центр культури вина Шабо"

Шабо, Шабський регіон має давню історію.  Знаходиться всього в 70 км від сонячного міста Одеса. Шабське поселення творили дивовижне вино в цих землях ще з ХІІ століття. Сьогодні це курортна зона. Чорне море і піщаний пляж з одного боку та Дністровського лиману, з прісною водою й своїми бухтами. Еліксир здоров'я - так називають цю частину Бессарабії.
Центр Шабо створили унікальну екскурсію у світ вина Шабо для тих, хто цікавиться виноробством. Почути, побачити, продегустувати, відчути, придбати з собою, дізнатися щось нове для себе
...

Екскурсія по "Центру культури вина Шабо" включає наступне:

• Старовинний "Королівський підвал", створений понад 200 років тому французько-швейцарськими переселенцями, в якому був А. С. Пушкін і румунський король Карол.
• Стародавній Хересний підвал, де в дубових бочках "дорослішає" унікальне вино - сухий херес.
• Гігантські підземні сховища, розташовані на глибині п'яти та дев'яти метрів під землею.
• Величний Коньячний двір з дубовими бочками для витримки благородних коньячних спиртів.
• Унікальний Шампанський будинок для виробництва високоякісного шампанського класичним методом.
• Сучасний Цех холодного розливу, обладнання якого гарантує стерильність бутильована і збереження природних властивостей вина.
• Незвичайний музейний лабіринт з його древніми міфами про вино. 
• Кінозал, в якому Ви побачите захоплюючу історію про поселення Шабо і його засновника Луї Тардане - швейцарського винороба і першого мера Шабо.
• Фонтан Діоніса - символ Шабо, де можна доторкнутися до дива створення вина. 
• мультивізійні, де ви побачите зворушливу історію про життя виноградної лози. Знайомство з продукцією ТМ "Шабо" проводиться в кришталевому дегустаційному залі, який розташований на «-5» поверсі під землею серед бочок. До напоїв подається традиційна дегустаційна закуска: крекер / сир. Гості зможуть ознайомитися з асортиментом вина, шампанським і коньяком ТМ Шабо:

Стандартна дегустація: 

1. "Шабо Класик" Шардоне (біле сухе)
2  "ШАБО Класик" Каберне (красне сухе)
3. Вино ігристе напівсолодке красне "Шабо Класлсик" (витрамане)
4. Вино ігристе мускатне напівсолодке біле Шабо Голд (акратофорне)
5. Вермут десертний білий "ШАБО Б'янко Класик"
6. Мускатне десертне біле "Шабо Класик"
7. Елітний коньяк України "Шабо" Шабо V.V.S.O. P
8. Виноградна водка Шабо Мускатна. Дегустаційна закуска: крекер

VIP дегустація в Шабо: 

1. "Шабо Класик" Совіньон-Блан - біле сухе
2. "ШАБО РЕЗЕРВ" Шардоне - біле сухе
3. "ШАБО РЕЗЕРВ" Каберне - красне сухе
4. " ШАБО Резерв" Мерло - красне сухе
5. Вино ігристе видержане "Шабо Класик" (брют)
6. Мускатне десертне біле "Шабо Класик"
7. Елітний коньяк України Шабо "Grande Reserve"
8. Виноградна водка Grape Vodka Shabo (0.375 л). Дегустаційна закуска: крекер, сир.
 
На територій Винзаводу Шабо розташований фірмовий магазин, в якому можна придбати продукцію ТМ Шабо.

Унікальна пропозиція - незабутня заміська подорож в
Центр культури вина Шабо.
Знайомство з древньою історією Шабо, з технологіями виробництва благородних напоїв
Shabo - новим поколінням вин старої Європи. 

Уникальное предложение – незабываемое загородное путешествие в Центр культуры вина Шабо. Знакомство с древней историей Шабо, с технологиями производства благородных напитков Shabo – новым поколением вин старой Европы.

   Багатоденні тури >>

 

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
Последнее изменение: 30 June 2022.

🎿 Гірськолижні тури 2022

📆 Святкові тури і Фестивалі 2022

👍 Актуальні тури одного дня

Легендарний Кам'янець-Подільський та Хотин

✌ Актуальні тури на два дня

👌 Багатоденні тури

👪 Групові тури

🦁 Тури в Львів

🏰 Тури в Кам'янець-Подільський

🗻 Відпочинок в Карпатах

🌄 Тури в Закарпаття

🚍 Екскурсії по Україні

🚼 Відпочинок для дітей

🌊 Відпочинок на морі: Чорне чи Азовське

🚣 Відпочинок на річках України

📝 Нотатки мандрівникові

🏨 Готелі

📹 Відео

🌍 Закордонні тури

🎫 АКЦІЇ

😍 Інфо-листи

🚌 Квиток на автобус

Пропонуємо забронювати поїздку, екскурсію, тур послугу на потрібну Вам дату.

Онлайн резервування і придбання відпочинку - легко!

В КАРПАТИ - це один із найбільш відвідуваних туристами напрямків в Україні, який чарує своєю красою в будь-яку пору року, в будь-який час доби. Побувавши тут одного разу, кожна людина прагне приїхати в Карпати знову і знову.

Величаві гори густо покриті деревами, численні водоспади і гірські річки, смачнюча українська їжа, лікувальні і гірськолижні санаторії і курорти, велика кількість замків і фортець, а також їх залишків, крафтове пиво і вино, здоровенні чани, купіль і термальні джерела. А також колорит всього краю, його автентичність спокусять найбільш примхливого мандрівника. Відправляючись в подорож в компанії друзів, сім'ї ,співробітників чи партнерів, ви отримаєте приємні спогади і нові враження, які зможете згадувати, переглядаючи фотографії в соціальних мережах або в своїх фотоальбомах. Поїздка в Карпати підходить для туристів від малечі до дорослих, незалежно від ваших смаків, хобі і захоплень.

Особливу красу дарують гостям Карпати взимку, оскільки гірськолижний Буковель повністю готовий прийняти людей, які люблять и знають толк в гірськолижних видах спорту. Вміють кататися на лижах чи дошках, насолоджуються лижним спортом, спуском, слаломом. Люблять зиму, швидкі спуски і підйомники, сніг, свіже гірське повітря.

Хотите быть в курсе? Подпишитесь

Подпишись на наши новинки.

Безопасный и комфортный отдых, туры, экскурсии в Украине по доступным ценам!

Туроператор Ястреб-тур, г. Киев

 

Туроператор «ЯСТРУБ - ТУР», один з найактуальніших по Україні, спеціалізується на організації і проведенні відпочинку, подорожей і корпоративних заходів по Україні і за кордоном, в будь-яку пору року. Наша тур фірма веде свою діяльність більше 5 років на ринку туризму і займає одну з лідерських позицій.

 

Шановні туристи, саме для Вас, ми формуємо авторські комплекси туристичних послуг (туристичний продукт) на будь-який смак.

Завдяки нашій команді професіоналів, ми з радістю розробимо тур пакет для індивідуальної подорожі Вашої групи, компанії, у відповідності до Ваших побажань і критеріїв.

Створюючи і організовуючи популярні автобусні і пішохідні екскурсії, маршрути, гірськолижний відпочинок, пішохідні походи в гори, відпочинок на березі Чорного моря, ми приділяємо увагу кожному клієнту, опрацьовуючи всі нюанси. Розробляємо новинки, регулярно досліджуємо ринок нових туристичних послуг і пропозицій, впроваджуючи в свій продукт останні тенденції в сфері туризму.

Наші основні напрямки в туризмі мають широкий діапазон, включаючи: автобусні подорожі по Україні, екскурсійні програми по Києву і Київській області, екскурсії для дітей і дорослих, відпочинок в дитячих таборах, відпочинок вихідного дня, комплексне корпоративне обслуговування індивідуальних груп, профкомів і організованих груп, гірськолижний і святковий відпочинок в Україні, сімейний відпочинок біля моря чи водойм України, бронювання готелів, страхування туристів, оренда автотранспорту будь-яких розмірів, допомога в оформленні паспортів, путівки до інших країн (підбираємо, радимо, рекомендуємо).