Автобус Київ Скадовск купити онлайн — Ястреб-Тур
Автобус Київ Скадовск купити онлайн
АВТОБУС КИЇВ СКАДОВСЬК: 2021 купіть Квиток ОНЛАЙН

Ваш Квиток на Автобус Київ Скадовську Київ ...

Як дістатися до Скадовська з Києва?

Скадовськ - портове і курортне місто на березі Джарилгацької затоки на Чорному морі. Заснований ще в 1894 році як морська пристань. На сьогодні Скадовськ вважається найкращим курортом для сімейного відпочинку, цьому сприяє тепле море, ніжне сонце і широкий пляж з дрібним піском.

Як дістатися до Скадовська? Як придбати квиток на автобус Київ Скадовськ? Який маршрут автобуса Київ Скадовськ? Де я можу купити квиток Київ Скадовськ? Як забронювати місце в автобусі Київ Скадовськ? Графік і розклад автобуса Київ Скадовськ? Маршрут прямування та популярні рейси Київ Херсон Скадовськ? Надійність, комфорт та гарантія поїздки на Скадовськ? Бази відпочинку і приватні пансіонати в Скадовську?

Дозвольте запропонувати Вам пасажирські перевезення до Чорноморського узбережжя Скадовська з Києва.

Ви можете замовити у нас квиток на проїзд за маршрутом: Київ - Херсон - Скадовськ - Херсон - Київ.

Наша турфірма з радістю підкаже і допоможе Вам придбати квиток на автобус до морів в Скадовськ, Херсон, Залізний Порт, Лазурне. Підберемо гарантовані виїзди, потурбуємося про Ваш комфортний переїзд, за короткий час. Підберемо зручний графік, маршрут і комфортний переїзд.

Про розклад Автобусного Рейса з Києва в Скадовськ ...

01

Автобусом з Києва в Скадовськ - прямий рейс:

Київ - Херсон - Залізний Порт - Лазурне - Скадовськ - Київ

ШЛЯХОМ СЛІДУВАННЯ підсадки ПАСАЖИРА:

Київ - можлива підсадка по шляху проходження для туристів з Глеваха - Білій Церкві (орієнтир шинний Завод) - Ставище - Жашків (зупинка біля ринку) - Умань (перша технічна підсадка туристів на заправці WOG)

КиївХерсонЗалізний портЛазурнеСкадовськКиїв

1) АВТОБУСНИЙ РЕЙС 1: КИЇВ - Херсон - Скадовськ :

1) РЕЙС 1 .: КИЇВ - ХЕРСОН - Залізний Порт - Лазурне - Скадовськ

МАРШРУТ СЛІДУВАННЯ З КИЄВА В СКАДОВСЬК:

Розклад автобуса проходження з Києва в Скадовськ:
21:00 Час виїзду з Києва. Місце посадки: Київ, метро Палац Україна, вул. Велика Васильківська, 111 (паркінг).

21:15 Час виїзду з Києва з Метро Теремки в (проспект Глушкова 22).

22:30 Час виїзду пасажирам м.Біла Церква, за адресою: АЗС SHELL, вул. Петра Запорожця 377

23:30 Жашків * на вимогу Зупинка "АЗС" WOG ", вулиця Одеська; будинок 50
00:00 Умань * на вимогу Зупинка "АЗС" WOG ", вулиця Степана Бандери; будинок 1-Б

Проміжна точка маршруту: місто Херсон. 

06:00 Херсон Час прибуття. За адресою: Центральний автовокзал. Вулиця Полковника Кедровського; будинок 1, орієнтири: Миколаївське шосе / Заправна станція Фортуна

07:45 Залізний Порт. Автовокзал. селище Залізний Порт, вул. Шкільна, 70Б.

08:30 Лазурне. Автовокзал. вул. Жовтнева, 132

09:00 Скадовськ. Автовокзал. Автостанція, вулиця Пасічника, 3.

* Час вказано орієнтовно. Залежно від розв'язки на дорозі.

2) АВТОБУСНИЙ РЕЙС 2: Скадовськ - Київ

2) РЕЙС 2.: Скадовск -Лазурное - Железный Порт - Херсон - Киев:

МАРШРУТ зі Скадовська до Києвав:

Розклад автобуса проходження зі Скадовська до Києва:
18:30 Скадовськ. Автовокзал. Автостанція, вулиця Пасічника, 3.

19:15 Лазурне. Автовокзал. вул. Жовтнева, 132

20:00 Залізний Порт. Автовокзал. селище Залізний Порт, вул. Шкільна, 70Б.

Підсадка пасажира:

22:00 Херсон Час виїзду. За адресою: Центральний автовокзал. Вулиця Полковника Кедровського; будинок 1, орієнтири: Миколаївське шосе / Заправна станція Фортуна.

Висадка пасажирів по шляху проходження:

Жашків * на вимогу Зупинка "АЗС" WOG ", вулиця Одеська; будинок 50
Умань * на вимогу Зупинка "АЗС" WOG ", вулиця Степана Бандери; будинок 1-Б
м Біла Церква, за адресою: АЗС SHELL, вул. Петра Запорожця 377

06:00 Час ПРИБУТТЯ в Києва з Метро Теремки в (орієнтир - проспект Глушкова 34/1 А).

* Час вказано орієнтовно. Залежно від розв'язки на дорозі.

Дати виїздів автобусів на море і назад:

02

Щоденні виїзди автобусів на МОРЕ і НАЗАД!

Пропонує прямий маршрут Київ - Скадовськ! Щодня в літній сезон з 12.06 .2021 по 09.09.2021. Транспорт: Автобус Туристичного класу, два водія. Замовляйте і Замовляйте квиток за телефонами офісу. Ми завжди на зв'язку! 067 32 756 32; 050 333 5309 Відповідальний менеджер Лариса.

Киев Херсон Скадовск Киев

Выезды из Киева в Скадовск через Херсон.

ЕЖЕДНЕВНЫЕ ВЫЕЗДЫ АВТОБУСОВ на МОРЕ

КиївХерсон СкадовськЗалізний ПортКиїв

Вартість проїзду По Маршрутом: Київ - Скадовськ - Київ

03

Ціна квитка на море. Транспорт - автобус.

Вартість квитка за маршрутом:
Київ (Біла Церква) - Херсон500 грн дорослий и 450 діти

Херсон - (Біла Церква) - Київ

Київ Скадовськ (Біла Церква)600 грн дорослі и 550 діти

Скадовськ - (Біла Церква) Київ

Київ (Біла Церква) - Залізний Порт 600 грн дорослі и 550 діти

Залізний Порт - (Біла Церква) Київ

Київ - Лазурне (Біла Церква)600 грн дорослі и 550 діти

Лазурне - (Біла Церква) Київ

Додаткова інформація по виїздів Київ Скадовськ:

04

Як забронювати місце в Автобусі? Як купити Квиток?

Бронювання за маршрутом Київ-Скадовськ проводиться за телефонами офісу: Ми завжди на зв'язку! 067 32 756 32; 050 333 5309 Відповідальний менеджер Лариса. Наберіть номер і вкажіть по телефону: прізвище та номер телефону пасажира, дата виїзду та напрямок! Якщо у Вас є вайбер ви можете написати на зазначені телефони повністю ПІБ пасажира, щоб вірно виписати квиток Київ Скадовськ! А також, телефон для зв'язку з пасажиром, і дата + маршрут Київ Скадовськ або Скадовськ Київ!

ТЕРМІНАЛИ САМООБСЛУГОВУВАННЯ

Проводьте оплату за нашими реквізитами оплата після повного оформлення замовлення туристичної послуги. При оплаті вказувати: туристична послуга, дог.№, ПІБ. Попередньо просимо ознайомитися з Договором-оферта. Обов'язково збережіть чек або фото з екрану після оплати!

ГОТІВКОЮ В ОФІСІ

У зручний час з 10:00 до 19:00 можете приїхати до нас в офіс.
Укласти договір і оплатити готівкою.

КАСА БАНКУ

Оплата за нашими реквізитами, згідно з договором надання туристичних послуг та рахунок-фактури. Проводиться в будь-якому найближчому відділенні в касі банку і в зручний для Вас час: Реквізити нашого банку: Банк ПАТ "ПУМБ" г. Киев, ЄДРПОУ (код) 38716219, р / рах UA303348510000000002600918397, МФО банку 334851.

Важливо! При оплаті вказувати №счета, договір №, ПІБ, тур послуга. Обов'язково збережіть чек або квитанцію до повного відправлення в поїздку.

Популярні виїзди автобусів з Києва на море:

На які курорти України ви можете дістатися

нашим автобусом:

Чорне море: Залізний Порт, Херсон, Скадовськ. АВТОБУС КИЇВ СКАДОВСЬК 2021: через ХЕРСОН, ціни і розклад рейсів, купити квитки онлайн - Телефонуйте в офіс до нас! Бронювання легко! Поїздка Гарантовано по маршруту Київ Скадовськ ...

ПАСАЖИРСЬКІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ З КИЄВА В СКАДОВСЬК:

Перевезення пасажирські зі Скадовська до Києва:

Автобусні перевезення по маршруту: Київ Скадовськ і Скадовськ Київ, є одним з найпопулярніших маршрутів у літній сезон 2021. З самого початку літа, ми пропонуємо Вашій увазі регулярні автобусні рейси в Скадовськ і назад, з виїздом з Києва на комфортабельних автобусах туристичного класу, які обладнані системами кондиціонування, телевізорами, так само, автобуси оснащені відкидними і розсувними кріслами і панорамними вікнами, що зробить Ваше повернення з Скадовськ до Києва максимально комфортним.

ДОДАТКОВІ СЕРВІСНІ ПОСЛУГИ для груп:

Виїзд в Скадовськ до Чорного моря організованою групою:

Інформація для веселих і дружніх компаній, які хочуть подорожувати своєю командою. Розрахунок на автобуси проводиться індивідуально під кількість чоловік та побажання груп. Ми пропонуємо надійні автобусні переїзди з Києва в Скадовськ і назад за вигідними цінами. Автобуси типу Neoplan на 31 +1 посадочне місце, HIGER на велику кількість пасажирів 47 + 1, MERSEDES, VanHool, DAF до 50 посадочних місць і MERCEDES Sprinter на невеликі групи до 20 місць. Ми постараємося зробити ваш шлях з Києва в Скадовськ максимально комфортним і відповідним вашим вимогам.

Напрямки виїздів Київ Скадовськ:

На які курорти України ви можете дістатися

Прямі Автобусні рейси з Києва:

Чорне море: Залізний Порт, Херсон, Скадовськ. АВТОБУС КИЇВ СКАДОВСЬК 2021: через ХЕРСОН, ціни і розклад рейсів, купити квитки онлайн - Телефонуйте в офіс до нас! Бронювання легко! Поїздка Гарантовано по маршруту Київ Скадовськ ...

Напрямки виїздів Київ Скадовськ:

Відпочинок в Скадовську. Бази та пансіонати. Чорне море в Скадовську. Ціни на проживання в Скадовську. Маршрут Київ Скадовськ ...

Величезну кількість туристів щороку відвідує узбережжі Чорного моря, насолоджуючись красою і багатством навколишньої природи, гостинністю місцевого населення і унікальною можливістю отримати заряд нових сил і незабутніх вражень на весь рік. Один раз вибравши відпочинок на Чорному морі, ви вже не зможете встояти перед спокусою повертатися сюди знову і знову. Адже Чорноморське узбережжя здатне задовольнити навіть найвибагливіших гостей. Кожна людина знайде тут все необхідне для втілення його фантазій про ідеальний відпочинок.

У зеленому місті Скадовськ, можна прогулятися площами і симпатичними вулицями, тополі та туї, акація і бузок супроводжуватимуть Ваше подорож в сторону відомої Набережній.

У цьому курортному місті розвинена інфраструктура на будь-який смак, парки з розвагами, кафетерії й ресторації під смак найвибагливішого туриста.
Скадовськ до недавнього часу вважався один із зручних курортів для дітей і літніх туристів. Багатий йодисто-бромистий з сірководневим курорт з кожним роком став притягувати все більше туристів. Адже це і лікування імунної системи, верхніх дихальних шляхів і суглобових захворювань. Сьогодні тут центральний пляж надає кращі курортні зони з водними атракціонами, а ввечері диско-бари і нічні клуби.
На березі Джіралгачского затоки Чорного моря стало не тільки унікальним місцем, але набирає попит серед активних туристів. Острів в 40 км прекрасний своєю первісною красою, ще не пошкоджене рукою людини, це і піщаний чистий пляж, солені озера, найчистіше повітря. Дістатися легко: щогодини відправляються пароплави.
Тиха пристань Херсонщини так називають море в Скадовську або "тиха гавань", введу того що досить дрібне і щоб поплавати на глибині пройтися потрібно до 10 хвилин. Але для дітей тут роздолля. Введу цього тут розроблені перевезення катером туристів до глибин відкритого моря. Цю особливість пропонуємо передбачити в виборі відпочинку.

Киев Скадовск 2020

Туристичний автобус Києва Скадовськ, до місць проживання:

Хороший варіант дістатися. Як легко і швидко можна дістатися до місця довгоочікуваного відпочинку, скористайтеся нашими рекомендованими рейсами Київ Скадовськ. Насолоджуйтесь відпусткою в кращих місцях Чорноморського узбережжя, проведіть незабутні вихідні у відомому туристичному центрі водного і сонячної насолоди, в Скадовськ. Вам і Вашим дітям поїздки рейсами від перевізників за маршрутом Київ Скадовськ і назад будуть надані умови для максимально комфортного і безпечного та гарантованого переїзду.

Скадовськ та місця для проживання:
Проживання, ціни, готелі, пансіонати, бази відпочинку, приватний сектор ...
Ціна на проживання в 2021 році не буде сильно відрізнятися від минулого року, тут вже досить нових будівель житлових комплексів з комфортними номерами та затишними терасами для відпочинку біля моря.
Приватний сектор обійдеться дешевше для проживання, є пансіонати з номерами з минулого, і є дуже гарні готелі на самого вимогливого туриста з басейнами, дитячими майданчиками, атракціонами та іншими послугами.

Які екскурсії можна відправитися зі Скадовська:
Біосферний заповідник Асканія Нова, улюблений куточок туристів. Став одним з найвідоміших заповідників не тільки в Україні. В Асканії Новій зібрано величезна фауна птахів і звірів з різних куточків світу.

Маршрути на Острів Джарилгач, острів в Чорному морі який розташований південніше міста Скадовськ. Назва острова походить з тюркської мови, де воно дослівно означає "Випалений ліс" або "Обгорілий ліс". Зараз острів Джарилгач офіційно безлюдний, проте є, особливо останнім часом, місцем масового відвідування туристів.

Зелені Хутори Таврії - єдиний екологічно чистий комплекс, розташований на незайманою природою Таврійської лісостепової зони. Територія хуторів займає понад сто гектар.

Маршрути на курорти: Київ - Затока. Київ - Курортне. Київ - Бердянськ. Київ - Коблево. Київ Скадовськ. Як дістатися на море? Квиток онлайн Легко і Швидко. Відпочиваємо на Чорному морі - бази і Пансіонати.

ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ ЗАЛІЗНИЙ ПОРТ

Залізний порт більше підходить молоді. Море тут не завжди тепле, але  відрізняється від Азовського моря, глибина тут приємна для плавання. Берег пісок, камінчики і калька.

Понад 300 готелів і приватних пансіонатів з різноманітними по комфортності номерами і дизайнерським оформленням двориків. Басейни і дитячі майданчики, парковки і зони вечірнього дозвілля.

Увечері на набережній веселий звук музики в клубах і кафетеріях, майданчики танців і ресторацій.

Рекомендуємо пасажирські перевезення в курортне містечко біля Чорного моря, Залізний Порт Херсонської області Голопристанський район.

Як дістатися в Залізний Порт, Херсон, Лазурне? Інформація про пасажирські перевезення надана нижче. Як придбати квиток на автобус Київ Залізний Порт? Як купити квиток Київ Лазурне? Який маршрут автобуса Київ Залізний Порт? Де я можу купити квиток на рейс Київ Залізний Порт? Як забронювати місце в автобусі за маршрутом Київ Залізний Порт? Графік і розклад автобусів з Києва в Залізний порт, Херсон, Лазурне? Маршрут прямування та популярні рейси в Херсонську область? Гарантія виїзду, як проводиться повернення квитка.

 

 

Наші сторінки в соціальних мережах:

Актуальні тури: одноденні

Hits:1703

Тури у вихідні дні

ЕКСКУРСІЙНІ ПРОГРАМИ. ТУРИ ВИХІДНОГО ДНЯ.

Вихідні дні немов дорогоцінні камені, якими гріх розки...

Детальніше

Актуальні тури: на два дні

Hits:434

Актуальні тури на вихідні. Автобусні тури. Екскурсійні тури. Цікаві подорожі.

Дводенні Київ Львів Полтава Одеса Скадовськ Тернопіль Збараж Вишнівець Карпати Закарпатті Вилкове...

Детальніше

Багатоденні тури: по Україні

Hits:792

Регулярні тури вихідного дня по Україні!Багатоденні тури, тури вихідного дня по Україні - це тури як...

Детальніше

АКТУАЛЬНІ ВИЇЗДИ, ПОДОРОЖІ, ЕКСКУРСІЇ, канікули, відпустка: Карпати 2021

Hits:629

Тури, екскурсії, відпочинок, відпустка, канікули - Українські Карпати

Київ - Свято Святого Миколая Святий Миколай резиденція святого Миколайчика свято Різдва новорічні...

Детальніше

Квиток на автобус онлайн

Hits:502

Квиток на автобус онлайн: замовити, забронювати, купити

КУПУЙТЕ КВИТКИ ON-LINE .... Подорожуйте по всіх країнах Європи Понад 100 000 НАПРЯМКІВ БЕЗПЕЧНІ С...

Детальніше

2 дня на Буковелі: Гірськолижний тур 2021-2022 ( вихідних)

Hits:934

Гірськолижний тур в Буковель із Києва на два активних дня.

Тур на два дня: Горнолижний тур в Буковель (вхідні). 2 дня катання! Гірськолижний тур на 2 активн...

Детальніше

3 дні на Буковелі: вихідні Гірськолижний тур 2021-2022

Hits:3488

Гірськолижні тури в Буковель на 3 дні (вихідні). Зимовий сезон 2021-2022

 

Тури в Буковель 2021-2022: на 3 дні (вихідні). Гірськолижний тур в Буковель на пов...

Детальніше

4 дні в Буковелі: Гірськолижний тур 2021-2022

Hits:1737

Тур в Буковель із Києва на 4 активних дня катання.

Тур на 4 дні: Гірськолижний тур на Буковель 4 дня катання в будні! Гірськолижний тур в Буковель н...

Детальніше

6 днів в Буковелі: Гірськолижний тур 2021-2022

Hits:651

Тур в Буковель на 6 АКТИВНИХ днів

 

ГІРСЬКОЛИЖНИЙ ТУР НА БУКОВЕЛЬ 6 ДНІВ КАТАННЯ (субота + неділя + БУДНІ)! Регулярний...

Детальніше

7 днів в Буковелі: недільний Гірськолижний тур 2021-2022

Hits:2454

Тиждень катання на Буковелі. Тур на 7 активних днів

ТИЖДЕНЬ В КАРПАТАХ. ГІРСЬКОЛИЖНИЙ ТУР НА БУКОВЕЛЬ 7 ДНІВ КАТАННЯ. Регулярний гірськолижний тур в ...

Детальніше

РІЗДВО В КАРПАТАХ НА 3 ДНЯ:2022

Hits:38

Світлий і добре свято Різдва запрошує зустрітися в колі нових друзів. Чудова можливість зібратися дружною компанією або ж навпаки усамітнитися в зимових Карпатах.

Різдво в Карпатах з Києва на 3 дні Свято Різдва запрошуємо зустрітити в колі нових друзів.  ...

Детальніше

РІЗДВО В КАРПАТАХ: 2022 05.01-10.01 4 ДНЯ

Hits:760

Різдво в Карпатах 2022

Різдво в Карпатах з Києва на 4 дні Свято Різдва запрошуємо зустрітити в колі нових друзів.  ...

Детальніше
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
Последнее изменение: 24 October 2021.

📆 Святкові тури і Фестивалі 2021

👍 Актуальні тури одного дня

✌ Актуальні тури на два дня

👌 Багатоденні тури

👪 Групові тури

🦁 Тури в Львів

🏰 Тури в Кам'янець-Подільський

🗻 Відпочинок в Карпатах

🌄 Тури в Закарпаття

🚍 Екскурсії по Україні

🚼 Відпочинок для дітей

🌊 Відпочинок на морі: Чорне чи Азовське

🚣 Відпочинок на річках України

📝 Нотатки мандрівникові

🏨 Готелі

📹 Відео

🌍 Закордонні тури

🎫 АКЦІЇ

😍 Інфо-листи

🎿 Гірськолижні тури 2021

🚌 Квиток на автобус

Пропонуємо забронювати поїздку, екскурсію, тур послугу на потрібну Вам дату.

Онлайн резервування і придбання відпочинку - легко!

В КАРПАТИ - це один із найбільш відвідуваних туристами напрямків в Україні, який чарує своєю красою в будь-яку пору року, в будь-який час доби. Побувавши тут одного разу, кожна людина прагне приїхати в Карпати знову і знову.

Величаві гори густо покриті деревами, численні водоспади і гірські річки, смачнюча українська їжа, лікувальні і гірськолижні санаторії і курорти, велика кількість замків і фортець, а також їх залишків, крафтове пиво і вино, здоровенні чани, купіль і термальні джерела. А також колорит всього краю, його автентичність спокусять найбільш примхливого мандрівника. Відправляючись в подорож в компанії друзів, сім'ї ,співробітників чи партнерів, ви отримаєте приємні спогади і нові враження, які зможете згадувати, переглядаючи фотографії в соціальних мережах або в своїх фотоальбомах. Поїздка в Карпати підходить для туристів від малечі до дорослих, незалежно від ваших смаків, хобі і захоплень.

Особливу красу дарують гостям Карпати взимку, оскільки гірськолижний Буковель повністю готовий прийняти людей, які люблять и знають толк в гірськолижних видах спорту. Вміють кататися на лижах чи дошках, насолоджуються лижним спортом, спуском, слаломом. Люблять зиму, швидкі спуски і підйомники, сніг, свіже гірське повітря.

Хотите быть в курсе? Подпишитесь

Подпишись на наши новинки.

Безопасный и комфортный отдых, туры, экскурсии в Украине по доступным ценам!

Туроператор Ястреб-тур, г. Киев

 

Туроператор «ЯСТРУБ - ТУР», один з найактуальніших по Україні, спеціалізується на організації і проведенні відпочинку, подорожей і корпоративних заходів по Україні і за кордоном, в будь-яку пору року. Наша тур фірма веде свою діяльність більше 5 років на ринку туризму і займає одну з лідерських позицій.

 

Шановні туристи, саме для Вас, ми формуємо авторські комплекси туристичних послуг (туристичний продукт) на будь-який смак.

Завдяки нашій команді професіоналів, ми з радістю розробимо тур пакет для індивідуальної подорожі Вашої групи, компанії, у відповідності до Ваших побажань і критеріїв.

Створюючи і організовуючи популярні автобусні і пішохідні екскурсії, маршрути, гірськолижний відпочинок, пішохідні походи в гори, відпочинок на березі Чорного моря, ми приділяємо увагу кожному клієнту, опрацьовуючи всі нюанси. Розробляємо новинки, регулярно досліджуємо ринок нових туристичних послуг і пропозицій, впроваджуючи в свій продукт останні тенденції в сфері туризму.

Наші основні напрямки в туризмі мають широкий діапазон, включаючи: автобусні подорожі по Україні, екскурсійні програми по Києву і Київській області, екскурсії для дітей і дорослих, відпочинок в дитячих таборах, відпочинок вихідного дня, комплексне корпоративне обслуговування індивідуальних груп, профкомів і організованих груп, гірськолижний і святковий відпочинок в Україні, сімейний відпочинок біля моря чи водойм України, бронювання готелів, страхування туристів, оренда автотранспорту будь-яких розмірів, допомога в оформленні паспортів, путівки до інших країн (підбираємо, радимо, рекомендуємо).