ЗАМКИ УКРАЇНИ: ТОП-8 КРАЩИХ МІСЦЬ — Ястреб-Тур
ЗАМКИ УКРАЇНИ: ТОП-8 КРАЩИХ МІСЦЬ
Замки України: Корец, Острог, Дубно, Олеський, Підгорецький, Золочівський, гора Бона

Триденний автобусний тур з Києва. ТОП-8 найкрасивіших місць.

Авторський екскурсійний триденний тур.
Ознайомчий, пізнавальний, різнобічний тур ТОП кращих Замків, палаців і фортець України.

А також, історичний і інформативний екскурсійний тур, в самі незвичайні і середньовічні замки-фортеці України. Найцікавіші замки і історія України зібрані в одному чудовому турі, який в повному обсязі познайомить Вас з величністю і архітектурним мистецтвом минулих століть.

ДАТИ ТУРУ:

12.08.2022; 08.09.2022

МАРШРУТ ТУРУ:

Київ - Новгород-Волинський (руїни Звягель) - Корець (руїни Замку) - Острог - Золочів - Олесько - Підгірці - Кременець - Білокриниця - Дубно - Київ (1060 км).

КОРОТКО ПРО ТУР:

1-й день. Ранковий збір і виїзд групи в тур з Києва автобусом.
Основні об'єкти дня: Руїни фортеці Звягель, Корецький замок, Острозький замок, прибуття в готель. Поселення. Вечеря.
2-й день. Сніданок. Вільний день або екскурсія факультативно:
"Золота підкова Львова" (в т.ч. Олеський замок, Золочівський замок, Підгорецький Замок). Вечеря.
3-й день. Сніданок. Виселення. Познайомимося з містом Кременець, Кременецький замок. Богоявленський монастир. Замок Вороніних. Дубенський замок. Київ.

Переваги і що взяти з собою:

Якщо Вам подобається досліджувати місця античності, де проходили важливі події давнини? Тоді Вам з нами! У триденному турі по Замкам України ми спробуємо відкрити завіси вікову історію князів, замків, фортець ... Як відомо в Україні більше сотень замків, ми почнемо свою подорож до найвідоміших, які і на сьогодні ще пишуть свою історію.

Вартість туру на особу:

 • Вартість туру для дорослого 4500,00 грн / чол;
 • Для дитини до 12 років вартість 4320 грн / чол.

В стоимость турпакета входит:

 • Проїзд автобусом туристичного класу по всьому маршруту програми;
 • Харчування - 2 сніданки; 2 вечері;
 • Проживання в готелі міста (2-, 3- і 4-х-місні номери);
 • Послуги гіда і екскурсовода по програмі;
 • Екскурсії по програмі;
 • Адміністративне обслуговування в турі;
 • Страховка туриста.

факультативна екскурсія

Факультативна екскурсія - це екскурсія, яка не входить у вартість вашого туру / путівки.  Вона оплачується окремо і проводиться у вільний час.  Найчастіше це не індивідуальна екскурсія, а групова.  У Вас є вибір побродити де-небудь самим або з'їздити разом з групою на додаткову екскурсію за готельну плату.  Екскурсія відбудеться при групі від 12 чол.

У вартість не входить:

 • Факультативна екскурсія "Золоте кільце Львівщини", доплата 500 грн / чол .;
 • вхідні квитки по туру;
 • особисті витрати.

Вхідні квитки:

 • Краєзнавчий музей м Острога: загальний - 20 грн. / Чол, студентський і учнівський - 10 грн. / Чол;

 • музей друкарства м. Острог: загальний, пенсійний - 20 грн. / чол, студентський і учнівський - 10 грн. / чол;

 • краєзнавчий музей: загальний, пенсійний - 15 грн. / чол, студентський і учнівський - 10 грн. / чол;

 • музей Пересопницького Євангелія: загальний, пенсійний - 20 грн. / чол, студентський і учнівський - 10 грн. / чол;

 • замок в Кременці Гора Бона: загальний 20 грн. / чол, учнівський - 15 грн. / чол .;

 • Дубенський замок: загальний - 20 грн, учнівський - 15 грн. / Чол.

  Вартість вхідних квитків за програмою Золота підкова Львівщини:

  Золочівський замок (Великий Палац: дорослі - 90 грн, студенти - 60 грн., Діти - 20 грн; Китайський Палац: дорослі та студенти - 30 грн, учні - 9 грн).
  Підгорецький замок (територія замку: дорослі 60 грн., Студенти - 30 грн, учні - 20 грн;
  Олеський замок (дорослі - 90 грн, студенти - 60 грн., Діти - 20 грн).

ПРОГРАМА ТУРУ:

1 день: 

07:00 Збір групи, проспект Перемоги (детальніше в інформаційному листі туриста за два дні до виїзду).

07:15 Відправлення. Перша технічна зупинка, місто Житомир (09:00, 139 км). Переїзд в місто Новоград-Волинський, де починається наш екскурс в середньовічну історію.

09:00 прибуття в центральну частину міста Новоград-Волинський, Житомирської області (за літописами згадується як Возвягель). Історія, легенди про Звягелской фортеці і князя Костянтина Острозького. Чудовий вид з оглядового майданчика на річку Случ. Залишити на пам'ять своє фото на тлі оборонної стіни, руїни з середньовіччя. У цьому місті ще зберігся палац Мезенцев, і цю історію пропонуємо почути ...

10:30 Продовжимо нашу подорож, в шлях, в Рівненську область, місто Корець.
11:00 Розглянь головні визначні пам'ятки ближче. Давнє поселення, де колись починалася Волинь. Продовжимо наше дослідження, і пропонуємо відправитися до таємничих фрагментами Корецького замку. Що приховують ці стіни? Яка роль Федора Острозького? Замок майже зруйнований, час біжить і камінь перетворює на пил, стираючи історію минулого. Але не все так стерто, під ногами, на подив, під замком, дотепер, збереглися дворівневі прикрашені підземелля. За розповідями місцевих, цими тунелями пересувалися до самої Дубенської фортеці. Прогулюючись, придивіться по сторонам, здається, що замок оточили святині Корець куди не глянь, світло від купола.
11:45 - 13:00 Намилувавшись красою, вирушаємо в ще один град, який привертає увагу туристів, місто Острог, Рівненської області. Ще ці місця називають Волинські Афіни. Тут жив і правил рід князів Острозьких. Божевільний внесок був у ті часи в розвиток культури міста, найбагатший культурний центр.

Поспішаймо на оглядову екскурсію головних визначних пам'яток міста Острог: найдавніша споруда фортеці, "Вежа мурована", Острозький Успенський костел, Острозька академія, Татарська вежа, пам'ятник князям Острозьким і інші пам'ятники.

15:30 Інформації багато і день наближається до вечора. Вирушаємо до готелю. Час підкріпитися вечерею. Поселення в готелі. Ночівля.

2 день:

Ситний сніданок.

Факультативний день (доплата за екскурсію).

І знову в дорогу ...

Екскурсія дня: чудові замки Золотої підкови Львівщини. 

У цей день нам належить побувати в місцях, де дотепер ретельно вивчають таємниці і містики, тисячі легенди і жива загадкова історія. Що незвичайного досліджують в наш час в лабіринтах замках? Ви вірите в приведення? Кращі замки Західної України: Золочівський, Підгородецький і Олеський.
19:30 Повернення в готель, вечеря. Вільний час. Сон.

3-й день:

Сніданок групи. Нас чекає ще один запаморочливий день !!! Починаємо свій захоплюючий день і спробуємо відкрити для себе унікальне містечко Кременець. Впевнені, що його архітектура, і безліч пам'яток Кременця, перенесуть Вас в епоху великих подій Литовського князівства. Місто давно привертає до себе увагою, завдяки залишеному спадщині різних народів. В магії Кременця - сила України, так говорять в цьому місті. Пропонуємо зазирнути: Жіночий Богоявленський монастир, Божа гора, слід пресвятої Богородиці, невелика дерев'яна церква, печера з цілющою глиною, а так само святе джерело у вигляді колодязя. Замкова гора і руїни Кременецького замку на горі Бона. Захоплюючі розповіді екскурсовода перенесе нас у далеке минуле, часи палаців і князів. А запаморочливі пейзажі тільки підтверджують чарівність Замкової гори. Запрошуємо побачити ще одне унікальну будівлю, Замок Вороніних. Цей унікальний комплекс сьогодні знаходиться під опікою студентів, всередині невеликий музей з історією, яку хотілося б про нього розповісти ...
12:30 Обід групи.
І знову в дорогу. По дорозі додому нас чекає ще один з прекрасних відбудованих пам'яток Західної України, звичайно, Дубенський замок. Продовжимо свої дослідження історії про князів Острозьких. Що ховали в підземеллях за стінами могутньої, неприступної стіни замку? І як розпорядився князь Любомирський, успадкувавши замок? Що таке дубенські контракти? Хто ще був спадкоємцем замку? І ще багато чого, що належить дізнатися про історію загадкової фортеці-замку. Територія замку багата і прекрасна, хочеться прогулятися знову і знову, огортаючись в середньовічне мистецтво. Збір групи, виїзд до Києва
21:00 Орієнтовне прибуття до Києва

Новоград-Волинський

Уперше давньоруське місто Звягель згадується в Іпатіївському літописі від 1257 року. І це згадка має яскраво виражений драматичний відтінок. Того року галицько-волинський князь Данило Романович спалив місто Звягель, а мешканців поділив між своїм братом і синами. Така сувора кара впала на місто за те, що його жителі платили данину татаро-монголам.

1340 року Звягель потрапив під владу литовських феодалів, з середини XIV століття його господарями стають князі Звягельські, потім місто потрапило у володіння графині Зубової. І 1507 року великий литовський князь Олександр місто дарує князю Костянтину Острозькому.

Після Люблінської унії 1569 року Звягель потрапив під владу Польщі. Але населення міста боролося за свої права і брало участь в боротьбі проти покатоличення і полонізації. Городяни брали участь у повстанні 1594 - 1596 рр. під проводом Северина Наливайка. А влітку 1648 року разом з козаками Максима Кривоноса вигнали шляхту з міста. У 1649 році місто стало центром Звягельського полку, який очолив. Тиша.

За Андрушівський мирним договором, Звягель знову потрапив під владу Польщі.

Однак політичні бурі не заспокоює. Після смерті в 1763 р польського короля Августа III для Польщі настали смутні часи. Після чергового її розподілу 27 березня 1793 Катерина II видала Маніфест про включення Правобережної України до складу Російської імперії. До складу Росії увійшли Київщина, Поділля і значна частина Волині та Білорусі. З цього приводу було викарбувано пам'ятну медаль. На лицьовій стороні її був зображений профільний портрет імператриці, а на зворотному - карта приєднаних земель і напис «Відторгнення возвратіх'».

5 липня 1795 року, згідно з указом Катерини II, місто Звягель перейменовано в Новоград-Волинський і призначається центром Волинської губернії.

За іронією долі, в Новоград-Волинському не знайшлося відповідного приміщення для губернських присутствених місць. Приймається рішення тимчасово, «на перший випадок» розмістити їх в Житомирі. Однак, як то кажуть, немає нічого більш постійного, ніж тимчасове. Так сталося і зі статусом Житомира.

Попри дуже насичену участь у політичних подіях протягом усіх століть існування, життя міста йшло своєю чергою.

Традиційними заняттями для населення було ремесло, торгівля, землеробство, бджільництво та полювання.

Вже в 1577 році в місті було 30 ремісників, 50 торговців і значна кількість ловців, стрільців, бортників і бобровніків. Щотижня відбувалися торги, а раз на рік - багатолюдні ярмарки.

1731 роки для звягельськіх ремісників був затверджений єдиний статут. Зокрема там зазначалося, що всі ремісники повинні мати мушкети для захисту фортеці, а цехмістром, керівником цеху може бути тільки католик. На той час в місті вже налічувалося 9 ремісничих цехів: ковалі, слюсарі, бондарі, мечники, майстри, сідельники, шкірнікі, ткачі і шевці.

З початку XIX століття починає розвиватися промисловість. Працюють три шкіряних, цегельний, Поташний, свічковий і винокурний заводи. Також починає роботу один з перших в Україні чавуноливарний завод. На ньому з 1806 року, за вказівкою полководця М.І. Кутузова, було розпочато виробництво артилерійських ядер і картечі.

Починає роботу військовий госпіталь і міська лікарня. У 1825 році відкривається парафіяльна школа. Відбуваються зміни в архітектурному вигляді міста. Будуються три нові церкви Різдва Пресвятої Богородиці, Преображення Господнього та Св. Архистратига Михаїла.

На рубежі ХІХ і ХХ століть Новоград-Волинський перетворюється в респектабельне повітове місто Волинської губернії.

Острог і головні визначні пам'ятки:

Острозький замок, Острозька академія, Острозька Біблія - ​​все це спадщина славних волинських князів Острозьких, полководців, просвітителів і поборників православ'я на українських землях у складі польсько-литовської держави. У сторожовій вежі замку ви побачите першу слов'янську Біблію, видану першодрукарем Іваном Федоровим, потім послухаєте містичні історії в підземеллях академії, а потім прогуляєтеся по вулицях містечка в пошуках залишків стародавніх храмів і фортифікацій. По дорозі можна розвідати місця для вечері і ночівлі, хоч вибір і небагатий.

Тривалість екскурсії по Острогу - 3 години

Кременец и гора Бона

Обзорная экскурсия по городу.

В Кременце сохранилось более 50 историко-культурных памятников. Руины замка, ансамбли монастыря и коллегиума, Богоявленский и Николаевский соборы, жилые здания, дом-музей Юлиуша Словацкого, уроженца Кременца, памятник поэту, Краеведческий музей. 

Замок в Кременце, Кременецький замок:

В 1199 году галицкая и волынская земли объединяются в одно княжество. Когда в 1226 году под Кременец пришли венгры, чтобы занять его, русский войска напрочь разгромили их, как утверждает Ипатиевская летопись. Собственно, этим годом и датируется первое письменное упоминание про город. В 1240 году орды монголов во главе с ханом Юатыем подошли к Кременцу, но не смогли его взять. В 1255 году под Кременцем войска Данилы Галицкого разбили татарские отряды Куремсы. Через 6 лет, по условиям мира с ханом Бурундаем, крепость к Кременце пришлось уничтожить. Только в конце XIII столетия, во время правления Мстислава Даниловича, укрепление было перестроено в каменные конструкции. В 1536 году польский король Сизигмунд I, который одновременно

являлся княжем Литовским, подарил Кременец и околицы своей жене Боне, родом из Италии. Она укрепила замок, который имел высокие стены, казармы, хозяйственные постройки, порох, пушки и другое оружие. В сентябре 1648 года Максим Кривонос подошел с войском к Кременцу. Бои продолжались полтора месяца, после чего крепость все-таки взяли и разрушили. С того времени она больше не отстраивалась заново.

Золота підкова Львівщини

Найпопулярніша екскурсійна програма, де турист може відчути себе одним серед замкової раті. Знамениті замки: Золочівський, Підгорецький, Олеський.

Ми побуваємо в найвідоміших замках, їх історію та легенди.

Олеський замок - найстаріший на Львівщині. У цьому замку народився король Речі Посполитої Ян III Собеський, а також провів дитинство Богдан Хмельницький. А всередині замку зараз облаштовано філія музею Львівська галерея мистецтв, де Ви познайомитеся з експонатами картин, скульптур, ікон та інше.

 

Золочевский Замок в экскурсии Льовова

Підгорецький замок. Підгірці, Львівська область.
Триповерховий палац. Заїжджий двір, костел і парк - дивовижний ансамбль.
Він будувався як резиденція для відпочинку коронного гетьмана Станіслава Конєцпольського. Палац вражав мандрівників з Європи своєю красою і вважався одним з найкрасивіших в Європі. Також цей замок відомий своїми привидами. Найвідомішим з них є привид Білої Пані.

Золочівський замок - найкраще відреставрований замок. Він належав шляхетському роду Собєських, з якого відбувався відомий король Польщі Ян ІІІ Собеський. Король дуже любив Золочів м часто згадував його в своїх листах до дружини, коли вона знаходила у Франції, називаючи себе "відлюдником Золочівський лісів". Замок неодноразово намагалися завоювати турки і татари. Крім житлового палацу, тут також є відомий Китайський палац, де експонуються зразки Східного мистецтва, і таємничі камені з невідомими написами.

палац Вороніна

Палац побудований в середині ІХ століття. Побудований він був з подачі поміщика А. Чосновского. Він відновив будівлю, яке перебувало в занедбаному стані внаслідок пожеж і недбалого поводження в цілому. Чосновскій побажав, щоб будівля була побудована в стилі британської неоготики, і зараз воно виглядає досить незвично і сучасно. До слова, свого часу замок був укріплений валами, бастіонами і ровами, але, на жаль, і це не допомагало йому при набігах. На щастя, будівля відновлювали після кожного руйнування.
Ця будова, схоже на казковий замок, знаходиться в місті Білокриниця Тернопільської області.
 

Туроператор Яструб-тур

Час в програмі вказано орієнтовний. Туроператор має право змінювати порядок екскурсій / змінювати / додавати.
Місця в автобусі розподіляються попередньо в міру оплати туру.
Детальний інфо-лист туристу з контактами керівника групи буде надано на сайті або на Вашу електронну скриньку за два дні до виїзду.

Бажаєте, ми організуємо цей тур спеціально для вас?

Шукаєте тур для корпоративу або для шкільної групи? Заповніть форму, і ми організуємо цей тур тільки для вашої групи.

 

Маршрут тура на карті

Київ - Новгород-Волинський (руїни Звягель) - Корець (руїни Замку) - Острог - Золочів - Олесько - Підгірці - Кременець - Білокриниця - Дубно - Київ (1060 км).

Актуальне 2022

Автобус Київ - Буковель денний виїзд

Hits:1492

Автобус Київ - Буковель, ціна квитка маршрут...

Квиток на автобус Київ - Буковель, розклад, ціни. Як дістатися в Буковель, Карпати? Як купити кви...

Детальніше

Квиток на автобус онлайн

Hits:645

Квиток на автобус онлайн: замовити, забронювати, купити

Квиток на автобус онлайн (ON-LINE)... Квитки на автобус, поїзд і літак >> ✓ Квиток на автоб...

Детальніше

Квитки на автобус Київ - Коблево: ціна розклад маршрут

Hits:3639

Автобус Київ Коблево

Квиток на автобус Київ - Коблево - Київ, розклад, ціни... Як дістатися до Коблева? Як купити квит...

Детальніше

Тур в Карпати: ГУЦУЛЬСЬКИЙ КРАЙ

Hits:125

Екскурсійна програма на три активних дня. Автобусом із Києва

 

Три активних дні. Йо! Гуцульський край. Гуцульський край - це тур в Карпати, де ви...

Детальніше

КАРПАТСЬКІ ПРИГОДИ НА ВИХІДНІ

Hits:4635

Тур до Карпат завжди пригода

Релакс-тур: Шешори + Солотвино + Скала Довбуша Запрошуємо Вас відправитися в затишні Карпати, де ...

Детальніше

Дитячий табір Шоколад CAMP ROKITNE

Hits:4471

Дитячий табір Шоколад CAMP ROKITNE

Табір Шоколад CAMP ROKITNE Київська область Приглашаем рассмотреть летнюю детскую программу досуг...

Детальніше

Дитячий табір Смерічка Микуличин Карпати

Hits:14978

Дитячий табір Смерічка Микуличин Карпати

Дитячий табір Смерічка, Микуличин Карпати (дорослі + діти) Смерічка – спортивно-оздоровчий компле...

Детальніше

Коруна готель-курорт Татарів Карпати

Hits:7781

Готельний комплекс - курорт Коруна

Готельний комплекс - курорт «Коруна»

У будь-який час року курорт "Коруна" стане для Вас дж...

Детальніше

Добродій Микуличин Карпати готель

Hits:344

Комплекс відпочинку в Карпатах Добродій

 

МІНІ-ГОТЕЛЬ: ДОБРОДІЙ в Карпатах. Сімейний, корпоративний, індивідуальний відпочин...

Детальніше

Табір Дитяча республіка Deluxe

Hits:869

Табір Дитяча республіка Deluxe в Карпатах

Табір Дитяча республіка Deluxe "Дитяча республіка DELUXE" - це поєднання європейського досві...

Детальніше

Дитячий табір Петрос Карпати

Hits:2154

Дитячий табір Петрос Карпати Татарів

Дитячий табір "Петрос" Карпати "Петрос" – табір для активних, веселих. Табір пропонує пізнавальну...

Детальніше

Табір Fayno Camp Yaremche

Hits:4779

Англомовний табір «Fayno Camp Yaremche» м.Яремче, Карпатим

Табір Fayno Camp Yaremche. Відпочинок і вивчення англій...

Детальніше

Екскурсія Качанівка та Тростянець: два парки в один день

Hits:7922

Тур вихідного дня в Качанівку і Тростянець

Однодневный тур: Екскурсія в Качанівці й Тростянці: два парки в один день Гармонічне поєднання пр...

Детальніше

Закарпатська Гуцульщина та Чудеса Верховини + потяг

Hits:268

Цікава подорож до Карпат

Тур до Карпат на 4 дні з Києва Зелений туризм Карпат – для багатьох наших туристів це вже стало н...

Детальніше

Файна Чічка Карпат: тур в Карпати + потяг

Hits:2827

Святкові тури в Карпати на три дні з цікавими екскурсіями та походами по горах

Тур до Карпат на 3 дні з Києва + поїзд Цікавий тур до Карпат з Києва на три активні дні. Найпопул...

Детальніше

Походи в гори: Говерла Несамовите Хомяк

Hits:175

Тур в Карпати. Походи в в гори

Три активних дні: вперед до вершин! Гора Хом'як, Говерла та озеро Несамовите. У цьому турі Ви ста...

Детальніше

ПАРК ОСТРІВ САКУРИ І БУКИ

Hits:2781

Цікаві місця під Києвом, паркові та храмові комплекси. Фастів Пархомівка. Острів Сакури. Храм в Буках

Одноденний тур: Парки Київщини + Острів сакури Симпатичні вихідні в світ квітів по провінціях Киї...

Детальніше

ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ КРАЙ: Будище, Канів, Моринці, Шевченкове

Hits:7313

ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ КРАЙ: Будище, Канів, Моринці, Шевченкове

Тур одного дня: Шевченківський край - місця Кобзаря Знаменитий Великий Кобзар, Шевченківський кра...

Детальніше

Табір Едельвейс Микуличин Карпати

Hits:16185

ТУРИСТИЧНО-ОЗДОРОВЧИЙ КОМПЛЕКС

Табір Едельвейс. Відпочинок в Карпатах в долині річки Прут. Табір Едельвейс - запрошує дітей в са...

Детальніше

В гості до Природи: тур-відпочинок

Hits:7733

Тур в парк природи і заміський відпочинок біля озера

Одноденний тур: Екопарк і відпочинок на природі Одноденний автобусний груповий екскурсійний тур з...

Детальніше

Парк Олександрія та Золотий Фазан: тур одного дня

Hits:3450

Парк Олександрія та Золотий Фазан: тур одного дня

Екскурсія у парк Олександрія + парк "Золотий фазан" Запрошуємо провести симпатичні вихідні алеями...

Детальніше

Несамовита подорож в Карпати

Hits:9059

Несамовиту подорож по найкращим куточкам Карпат в три активних дня - Запрошуємо!

Релакс-тур: Водоспад Женецький Гук + Озеро Несамовите + Літня Буковель Запрошуємо Вас провести не...

Детальніше

Табір в Болгарії ROYAL HOLIDAY CAMP

Hits:107

VIP таборі Royal Holiday Camp (Роял Холідей Кемп) – чудові канікули!

Табір Royal Holiday Camp в Болгарії. Еленіте. Дитячий табір у Болгарії Royal holiday camp. VIP та...

Детальніше

Табір в Болгарії Сердика-Serdika Золоті піски

Hits:18124

Табір в Болгарії Сердика-Serdika Золоті піски

табір Сердика-Serdika /Золоті піски/ Болгарія. Літо 2022 Дитячий табір у Болгарії Serdika. М...

Детальніше

Табір у Болгарії Okey Holiday

Hits:5081

Престижний міжнародний табір

Табір ОКЕЙ ХОЛІДЕЙ. Болгарія. Сонячний берег Літо 2022 Престижний міжнародний табір "ОКЕЙ ХОЛІДЕЙ...

Детальніше

Табір Teen Palace(Тін Палас) Болгарія

Hits:6563

Міжнародний молодіжний табір Teen Palace (Тін Палас) на базі готелю Палаццо. Літо 2022 року.

Табір Teen Palace (Тін Палас) на курорті Сонячний Берег, Болгарія Міжнародний молодіжний табір Te...

Детальніше

Черкаси + храм + Тясминський каньйон

Hits:5930

Екскурсія в Черкаси та Храм Білий лотос, катання на лодка по Тясмиському кайону

Черкаси + Тясминський каньйон Тур вихідного дня в чудові місця Черкаської області, де красиві пар...

Детальніше

Кози + коні + каньйон: Сила природи

Hits:11321

Кози+коні+канйьон: Сила природи

Тур одного дня: сила природи Унікальні, граціозні породи коней з можливістю покататися на кобилці...

Детальніше

Скарби Волині: Дубно, Клевань, Луцьк, Острог, Тараканов

Hits:6246

Скарби Волині: Дубно, Клевань, Луцьк, Острог, Тараканов

Тур на Волинь: Дубно, Клевань, Луцьк, Острог, Тараканыв Дводенний автобусний тур з Києва на терит...

Детальніше

Політ у середньовіччя: Кам'янець + Хотин + Бакота

Hits:11881

Кам'янець-Подільський, місто музей, Хотинська фортеця, таємна Бакота

Триденний тур: Кам'янець - Хотин - Кривче - Бакота Екскурсійний тур на три дні з Києва. Збірна гр...

Детальніше

Шацькі озера: тур із Києва

Hits:4568

Шацькі озера: ТУР З КИЄВА

Відпочиваємо на Шацьких озерах Шацькі озера, все більше приваблюють туристів провести вихідні у ч...

Детальніше

Тур тисячі панорам: Залещики, Чортків і Джуринський водоспад

Hits:8718

Цікава подорож в лоно природи, де чудові панорами

Тур тисячі панорам: Заліщики, Чортків та Джуринський водоспад Триденний екскурсійний тур у Поділь...

Детальніше

Серце Холодного Яру: Чигирин Суботів

Hits:9986

Серце Холодного Яру: Чигирин Суботів Холодний Яр

Одноденний тур: СЕРЦЕ ХОЛОДНОГО ЯРУ Запрошуємо Вас в тур вихідного дня з Києва на Чигиринщину. Це...

Детальніше

Прогулянка до Вінниці: тур на два дні

Hits:28431

Прогулянка до Вінниці: тур на два дні

Тур на два вихідних: Прогулянка до Вінниці з Києва У цьому цікавому турі нас чекають цікаві розпо...

Детальніше

Лаванда тур Київ

Hits:4665

Фото-тур до Лавандового поля під Києвом

 

Одноденна екскурсія. Фото тур до полів лаванди. Запрошуємо в тур за новими фото тр...

Детальніше

Гранітні Береги Коростишів Житомир Тригір'я

Hits:5070

Гранітні Береги Коростишів Житомир Тригір'я

Гранітні береги - тур одного дня. Куди податися на вихідні? Рекомендуємо прогулятись гранітних бе...

Детальніше

Затоплена церква: РЖИЩІВ - Балико-Щучинка - Витачів

Hits:937

Затоплена церква: Ржищів - Балико-Щучинка - Витачів

Одноденний тур: Дніпровські схили і Затоплена церква У цьому турі вихідного дня пропонуємо занури...

Детальніше

Солотвино база відпочинку Руслана

Hits:3355

Солотвино база відпочинку Руслана

База відпочинку Руслана - Солотвино - Закарпаття Комфортабельна база відпочинку, яка знаходиться ...

Детальніше

Солотвино База відпочинку Соляний Кристал

Hits:4296

Солотвино База відпочинку Соляний Кристал

База відпочинку Руслана - Солотвино - Закарпаття Новий дерев'яний комлекс розташований на відстан...

Детальніше
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
Последнее изменение: 30 June 2022.

Пропонуємо забронювати поїздку, екскурсію, тур послугу на потрібну Вам дату.

Онлайн резервування і придбання відпочинку - легко!

В КАРПАТИ - це один із найбільш відвідуваних туристами напрямків в Україні, який чарує своєю красою в будь-яку пору року, в будь-який час доби. Побувавши тут одного разу, кожна людина прагне приїхати в Карпати знову і знову.

Величаві гори густо покриті деревами, численні водоспади і гірські річки, смачнюча українська їжа, лікувальні і гірськолижні санаторії і курорти, велика кількість замків і фортець, а також їх залишків, крафтове пиво і вино, здоровенні чани, купіль і термальні джерела. А також колорит всього краю, його автентичність спокусять найбільш примхливого мандрівника. Відправляючись в подорож в компанії друзів, сім'ї ,співробітників чи партнерів, ви отримаєте приємні спогади і нові враження, які зможете згадувати, переглядаючи фотографії в соціальних мережах або в своїх фотоальбомах. Поїздка в Карпати підходить для туристів від малечі до дорослих, незалежно від ваших смаків, хобі і захоплень.

Особливу красу дарують гостям Карпати взимку, оскільки гірськолижний Буковель повністю готовий прийняти людей, які люблять и знають толк в гірськолижних видах спорту. Вміють кататися на лижах чи дошках, насолоджуються лижним спортом, спуском, слаломом. Люблять зиму, швидкі спуски і підйомники, сніг, свіже гірське повітря.

Хотите быть в курсе? Подпишитесь

Подпишись на наши новинки.

Безопасный и комфортный отдых, туры, экскурсии в Украине по доступным ценам!

Туроператор Ястреб-тур, г. Киев

 

Туроператор «ЯСТРУБ - ТУР», один з найактуальніших по Україні, спеціалізується на організації і проведенні відпочинку, подорожей і корпоративних заходів по Україні і за кордоном, в будь-яку пору року. Наша тур фірма веде свою діяльність більше 5 років на ринку туризму і займає одну з лідерських позицій.

 

Шановні туристи, саме для Вас, ми формуємо авторські комплекси туристичних послуг (туристичний продукт) на будь-який смак.

Завдяки нашій команді професіоналів, ми з радістю розробимо тур пакет для індивідуальної подорожі Вашої групи, компанії, у відповідності до Ваших побажань і критеріїв.

Створюючи і організовуючи популярні автобусні і пішохідні екскурсії, маршрути, гірськолижний відпочинок, пішохідні походи в гори, відпочинок на березі Чорного моря, ми приділяємо увагу кожному клієнту, опрацьовуючи всі нюанси. Розробляємо новинки, регулярно досліджуємо ринок нових туристичних послуг і пропозицій, впроваджуючи в свій продукт останні тенденції в сфері туризму.

Наші основні напрямки в туризмі мають широкий діапазон, включаючи: автобусні подорожі по Україні, екскурсійні програми по Києву і Київській області, екскурсії для дітей і дорослих, відпочинок в дитячих таборах, відпочинок вихідного дня, комплексне корпоративне обслуговування індивідуальних груп, профкомів і організованих груп, гірськолижний і святковий відпочинок в Україні, сімейний відпочинок біля моря чи водойм України, бронювання готелів, страхування туристів, оренда автотранспорту будь-яких розмірів, допомога в оформленні паспортів, путівки до інших країн (підбираємо, радимо, рекомендуємо).