Тур до Карпат на вихідні: із Києва гори і долини — Ястреб-Тур
Тур до Карпат на вихідні: із Києва гори і долини
Відпочиваємо Карпатах драйвово: джипінг + водоспади та джерела Карпат

Там де гори і долини. Тур в Карпати на два дні.

Два активних дні: гори та долини - поїхали!

Природа Карпат надихне й оздоровить Вас!

Нові знайомства, цікаве проведення часу, корисна інформація, незабутні враження і відчуття свободи - гарантовані!

Вечорами, після насичених екскурсій, Ви будете зігріватися в сауні або в гарячому чані на травах і відвідувати басейн.

Учасниками туру можуть бути люди будь-якого віку, наша програма буде цікава всім!

ДАТи ТУРу:

03.12.2021; 17.12.2021; 14.01.2022; 28.01.2021; 11.02.2022; 25.02.2022; 11.03.2022; 25.03.2022

МАРШРУТ ТУРУ:

Київ -> Яремче -> Микуличин -> Буковель -> Татарів -> Київ

Маршрути по дням: 

1. с. Микуличин -> Курорт Бокувель -> Яблунецький перевал -> водоспад Труфанець -> с. Кваси -> Микуличин.

2. Селище Микуличин (готель) -> гора Велика Рокита (оглядова площадка біля телевежі) -> гора Мала Рокита -> огляд Банської гори -> полонина Старішора (дегустація сирів, обід) -> нафтове родовище (оглядова площадка) -> Прутець Чемигівський -> селище Микуличин.   

Коротко про тур:

 • Екскурсійні програми на кожен день, оплата в турі.
 • Транспорт по маршруту: Київ -> Микуличин -> Київ, автобус туристичного класу. Під час екскурсії в Карпатах можливі переїзди на мікроавтобусах, в залежності від збору групи.
 • Тривалість туру: 4 дні / 3 ночі / 2 активних дні туру.
 • Проживання в турі- курортне селище Микуличин, міні-готель: "Добродій" (2-х, 3-х і 4-х місне розміщення із зручностями в номері).
 • За одномісне розміщення в номері доплата +600 грн за тур.
 • Харчування в турі: дворазове комплексне харчування (2 сніданки і 2 вечері) в місцях проживання.

Тур По дням:

1-й день. Вечірній збір групи. Нічний переїзд в Карпати.
2-й день. Ранішнє прибуття і розселення в номери готеля. Сніданок.
Виїзд на екскурсію "Карпатські водоспади" доплата 400 грн/особи. Вечеря. Вільний час.
3-й день. Сніданок. Факультативна екскурсія: "Долини і Горгани". (доплата в турі 550 грн/чол. кількість групи і транспорт від 4-х).
Вечеря. Виїзд на Київ.
4-й день. Ранішнє прибуття автобуса до Києва.
*Екскурсії можна замінити по днях.

Вартість туру:

 • 2150,00 грн (при проживанні в котеджах, де санвузол на поверсі на 2-3 номери);
 • 2350,00 грн (при проживанні готель Добродій);
 • Для дітей до 12 років при проживанні з 2 дорослими в номері застосовується знижка на тур -150 грн.
 • Доплата за одномісне розміщення в номері: +700 грн. за тур.

У вартість турпакету входить:

 • Проїзд комфортабельним автобусом по маршруту.
 • Проживання в приватному пансіонаті (міні-готель) / садибі / котеджі.
 • Харчування: 2 сніданки і 2 вечері.
 • Адміністративний супровід.
 • Страхування туриста.

У вартість не входить:

Факультативні екскурсії і вхідні квитки під час екскурсії:
 • Екскурсія "Долини і Горгани" або "Гуцульскі гойдалки й українські Горгани" доплата в турі 550 грн/чол. (кількість групи і транспорт від 4-х осіб).
Сироварня 30 грн + дегустації сиру. Вартість сиру за 100 гр. становить 35 грн.
Обід в колибі від 150 грн. (Банош, бограч, мангальное меню, чай, дегустація настоянок від 25 грн).
 • Екскурсія: "Буковель й Карпатські водоспади"- доплата 400 грн./особу. Курорт Буковель. Оглядові підйомники, що відкривають красу околиць на висоті від 1115 м (на верхній станції) - 120 грн, та 80 грн пільговий. 
 • Харчування не включене до вартості туру.
 • Особисті кошти та вхідні квитки в музеї.

ПРОГРАМА ТУРУ:

1-й день: 
 Збір групи поблизу метро Житомирська на проспекті Перемоги.Інформаційний лист буде поданий за два дні до виїзду! Виїзд з Києва. **у часі виїзду можливі зміни! Буде чітко зазначено в Інфолисті.

2-й день:

07:30 Раннє прибуття групи до місць поселення (с. Микуличин Яремчанського району). Ранішнє розміщення в номерах. 08:00 Сніданок.

09:30 Зустріч з екскурсоводом. Уперед до красивих водоспадів!

По приїзду поселення в номери і сніданок. Вирушаємо на екскурсію в країну Буковель та водоспадів Карпат.

У програмі: Труфанець, урочище Барвище, мінеральні води в с. Кваси, і курорт Буковель, архітектурне диво - перевернутий будинок.
Захоплююча подорож на цілий день. 
Подорож від сучасності до автентичності історії гуцульського краю.

19.00 Вечеря. Вільний час.

3-й день: Вільний день або факультативна екскурсія.

08:30 Сніданок для тих, хто вирушає на факультативну екскурсію: "Долини і Горгани". (Оплата в турі 500 грн/чол).

Запрошуємо відвідати екстремальну екскурсію на транспорті позашляховик до 6 осіб. Сафарі-джипінг по схилах зелених гір. Обіцяємо, що вчасно цієї екскурсії у Вас залишаться дивовижні фотографії краси Карпат, фото з дикими птахами і гарантований позитив! Екскурсія по горах і долинах триває 3,5 - 4 години.
Детальний опис представлено нижче ...

Для тих, хто залишається в номерах, поснідати можна пізніше, потрібно обов'язково сказати старшим групи!

10.00 - 17.00 Час екскурсії.

Рекомендації: у шлях візьміть пляшечку води, зручну комфортний одяг і закрите взуття, дощовик.

Вечеря. Відправлення групи до Києва.

4-й день: Раннє прибуття в Київ на метро Житомирська (кінотеатр екран, час 07:00).

 

.

Факультативна екскурсія

Факультативна екскурсія - це екскурсія, яка не входить у вартість вашого туру чи путівки. Вона оплачується окремо і проводиться у вільний час. Найчастіше це не індивідуальна екскурсія, а групова. У Вас є вибір побродити де-небудь самим або з'їздити разом з групою на додаткову екскурсію за окрему плату.

Екскурсія в перший день: "Карпатські водоспади" :

Маршрут екскурсії:  Курорт Бокувель -> Яблунецький перевал -> Труфанецький водоспад -> Урочище Барвище Капельковий водоспад -> Гірськолижний курорт Буковель. Проїдетесь на підйомнику, щоб побачити всю справжню красу гір, яку неможливо передати словами. Запаморочливий краєвид з оглядового майданчика і фото широти краю  -> Перевернутий Будинок 

 • Яблунецький перевал - один з двох основних перевалів, що з'єднують  Закарпаття з Івано-Франківською областю. Також його називають  Татарським, оскільки в XIII в. через нього рухалися до Європи монголо-татарські орди. У давнину це був найважливіший шлях між  Галицьким  князівством і Угорщиною, потім між Польщею і Трансильванією. Перевал висотою 931 м проходить через сідловину  Яблунецького хребта східних  Карпат. Зараз на  Яблунецькому перевалі знаходиться сувенірний базар та  оглядовий майданчик.
 • Труфанецький водоспад. Ми зможемо побачити його неймовірну красу проїжджаючи під час екскурсії між селищем Ясіня і селом Кваси. Труфанець  розташований в пригирловій частині річки Труфанець (права притока Чорної Тиси, басейн  Дунаю). Загальна висота водоспаду - 36 м. Складається з численних (понад 5) каскадів. Утворений на місці виходу на поверхню стійких до ерозії пісковиків. Біля підніжжя водоспаду влаштований оглядовий майданчик-альтанка.
 •  Село Кваси (мінеральні джерела). Тут чи не на кожному кроці можна побачити облаштоване джерело з водою. І не простою, а унікальною мінеральною. Таку воду називають Буркут. "Квасною" водою на Гуцульщині  називають мінеральну воду з високим ступенем природної газованої. Тільки  у Квасах на території України зустрічається подібна вуглекисла миш'якова мінеральна вода, що належати до типу "Арзні" і "Єсентуки". Цілющі властивості води позитивно впливають на відновлення опорно-рухового апарату, покращують обмін речовин, виводять з організму радіонукліди й зайві солі.
 • Подорож до урочища Барвище, де знаходиться Сріблястий водоспад, та неймовірно красивий тридцятиметровий каньйон річки Прутець Чемегівський – однієї з найчистіших карпатських рік. Маємо прекрасну можливість відчути свіжий подих гірської ріки, зробити безліч незабутніх фото серед навколишніх скель та кам’яних брил.
 • Курорт Буковель і його головні розваги. >> детальніше тут.
 • Перевернутий будинок - одна з небагатьох пам'яток Прикарпаття, яку можна побачити по дорозі з Яремче в Буковель - найпопулярніший гірськолижний курорт України. Перевернутий в буквальному сенсі з ніг на голову будинок розташований в селі Поляниця. Спорудження стало першим в Україні архітектурним дивом. Щодня тут зупиняються десятки автомобілів з відпочиваючими, щоб зробити фото на пам'ять. 

"Гуцульскі гойдалки й українські Горгани" (по-бажанню).

Запрошуємо в екстремальну екскурсію на джипах по схилах гір. Не шкодуйте своїх сил, і підіймайтесь задля приємних вражень. Обіцяємо, після цієї екскурсії у Вас залишиться  безліч фотографій дивовижної краси Карпат, фото з дикими птахами, а також гарантований позитивний настрій та яскраві спогади!

Маршрут екскурсії:

Селище Микуличин -> "Гуцульскі гойдалки" -> гора Костел (Скелі Довбуша) -> гора Велика Рокита (оглядова площадка біля телевежі) -> гора Мала Рокита (Керничків) -> гора Банська -> полонина Стеришора (дегустація сирів, обід) -> нафтове родовище (оглядова площадка) -> Прутець Чемегівський (за бажанням купання у каньйоні влітку) -> селище Микуличин, пивоварня.

Почнемо нашу подорож по Карпатським Горганам і Гуцульським полонинам.

Тривалість екскурсії 3,5 годин.

Транспорт: комфортабельний автомобіль. 

Дивовижна подорож в самий центр чарівних Карпат, яка починається від селища Микуличин, яремчанського району (знамените гуцульське село), де починається знайомство з неймовірно красивою і унікальною, вражаючою природою Карпат!

До речі, багато туристичних поїздок в найрізноманітніші куточки Західної України починаються саме з цього селища, що має зручне розташування, допомагає розрахувати туристичні маршрути, для максимально комфортної зручності переміщення транспорту по екскурсійному маршруту.

Після того, як зручно влаштувалися, їдемо спочатку на гуцульські гойдалки (25-30 хв.). Висота гойдалки становить 8 м, гойдаємося і фотографуємося.

Потім вирушаємо до Горган (або Костел), висота якої становить 950 м. Це відмінне місце для занять скелелазам, поїздка від гойдалки до м. Костел триває приблизно годину, а піший підйом на гору - 15-20 хв.

Гора Горган або Костел знаходиться приблизно в 4,5 км на схід від відомого гуцульського села Микуличин, розташованого на р. Прут. Найкраще місце старту - автомобільний міст через річку Прутець Чемегівський, в місці її впадіння в Прут. Гора Горган закінчується величезною скелею з плоским верхом, навколо живописно розташовані камені поменше. Північний схил гори являє собою вертикальну стіну. Дуже гарно та Вам обов’язково варто це побачити!

Прямуємо потім 30 хвилин до унікальної хатинки з історією у 200 років! Сфотографуємо на пам’ять момент барвистих широт і вирушаємо далі до гори Рокита (висота 150 м). Переїзд займе ще 20 хв.

Рокиту серед інших гір Карпат можна безпомилково знайти за чітким орієнтиром - потужною ретрансляційною вежею. Звідси телевізійні та радіосигнали передають на Коломию, Косів, Ворохту, село Зелена, село Стримба у Надвірній. В останні роки додалися ще й антени стільникового зв'язку. З вершини цієї гори можна побачити всю справжню неймовірну красу зелених Карпат, найвищу точку України - Говерлу, а також найбільшу кількість інших красот, які зливаються в один незабутній краєвид. Тут побачимо гору Хом'як, частину Чорногірського хребта та сусідні селища. А також ви побачите природні джерела, де завжди чиста, джерельна вода.

Час для фотографій і рухаємося далі за новими враженнями!

Ще 15 хвилин переїзду і нам відкриється вид на туристичну стоянку на полонині Стеришора на чолі карпатського орла.

Вільний час для фото.

Запрошуємо спробувати карпатські сири створені тут гуцульськими майстрами за старовинними рецептами! Дегустація безкоштовно. В місцевій сироварні обов’язково скуштуйте гуцульські сири – бутс та бринзу. Можна придбати сир місцевого виробництва для себе і потім ще раз насолодитися цими смачними виробами.

Экскурсии в горы Карпат

Харчування під час екскурсії - рекомендуємо Вам спробувати гуцульську кухню:

 • Бограч (гуляш, зварений на відкритому вогні з чотирьох видів м'яса і свіжих овочів, трохи гостренький) - 80 грн.
 • Банош (справжня гуцульська каша, приготовлена ​​з кукурудзяної муки і свіжої, добірної сметани, під час приготування страву заправляють шкварками або тертою бринзою) - 50 грн.
 • Грибна юшка (варять тут її з білих добірних грибів і домашніх макаронів),
 • Печеня з картоплі і грибів - 50 грн,
 • Шашлик свинячий/баранина - 50 грн за 100 гр,
 • Форель на мангалі - 70 грн/100 грн
 • Спробуйте тут також місцеві напої: шипшинівка, калганівка і медовуха, італійська кава і трав'яний чай з медом. (Кава, чай - 25 грн, глінтвейн - 40 грн).
 • Можна замовити кальян.

*Просимо попереджати про обрані страви заздалегідь. 

На зворотній дорозі група заїжджає до р. Прутець Чемигівський, повз Микуличинське нафтове родовище, яке експлуатується з 1991 року.

На березі річки можна скупатися і відпочити, насолоджуючись природою і чистим гірським повітрям. Неймовірна насолода!

Завершуємо нашу цікаву і насичену пригодницьку подорож у своєму готелі.

туроператор Яструб-тур

Час в програмі вказано орієнтовний. Туроператор має право змінювати порядок екскурсій / заміняти / додавати.

Місця в автобусі розподіляються попередньо відповідно до оплати туру.

Детальний інфо-лист туристу з контактами керівника групи буде надано на сайті або на Вашу електронну скриньку за два дні до виїзду.

Хочете, ми організуємо цей тур спеціально для вас?

Шукаєте тур для корпоративу або для шкільної групи? Заповніть форму, і ми організуємо цей тур тільки для вашої групи

Маршрут тура по карті

КИїВ - Карпати - Київ

поділіться сторінкою в соцмережах

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
Последнее изменение: 30 June 2022.

🎿 Гірськолижні тури 2022

📆 Святкові тури і Фестивалі 2022

👍 Актуальні тури одного дня

Легендарний Кам'янець-Подільський та Хотин

✌ Актуальні тури на два дня

👌 Багатоденні тури

👪 Групові тури

🦁 Тури в Львів

🏰 Тури в Кам'янець-Подільський

🗻 Відпочинок в Карпатах

🌄 Тури в Закарпаття

🚍 Екскурсії по Україні

🚼 Відпочинок для дітей

🌊 Відпочинок на морі: Чорне чи Азовське

🚣 Відпочинок на річках України

📝 Нотатки мандрівникові

🏨 Готелі

📹 Відео

🌍 Закордонні тури

🎫 АКЦІЇ

😍 Інфо-листи

🚌 Квиток на автобус

Пропонуємо забронювати поїздку, екскурсію, тур послугу на потрібну Вам дату.

Онлайн резервування і придбання відпочинку - легко!

В КАРПАТИ - це один із найбільш відвідуваних туристами напрямків в Україні, який чарує своєю красою в будь-яку пору року, в будь-який час доби. Побувавши тут одного разу, кожна людина прагне приїхати в Карпати знову і знову.

Величаві гори густо покриті деревами, численні водоспади і гірські річки, смачнюча українська їжа, лікувальні і гірськолижні санаторії і курорти, велика кількість замків і фортець, а також їх залишків, крафтове пиво і вино, здоровенні чани, купіль і термальні джерела. А також колорит всього краю, його автентичність спокусять найбільш примхливого мандрівника. Відправляючись в подорож в компанії друзів, сім'ї ,співробітників чи партнерів, ви отримаєте приємні спогади і нові враження, які зможете згадувати, переглядаючи фотографії в соціальних мережах або в своїх фотоальбомах. Поїздка в Карпати підходить для туристів від малечі до дорослих, незалежно від ваших смаків, хобі і захоплень.

Особливу красу дарують гостям Карпати взимку, оскільки гірськолижний Буковель повністю готовий прийняти людей, які люблять и знають толк в гірськолижних видах спорту. Вміють кататися на лижах чи дошках, насолоджуються лижним спортом, спуском, слаломом. Люблять зиму, швидкі спуски і підйомники, сніг, свіже гірське повітря.

Хотите быть в курсе? Подпишитесь

Подпишись на наши новинки.

Безопасный и комфортный отдых, туры, экскурсии в Украине по доступным ценам!

Туроператор Ястреб-тур, г. Киев

 

Туроператор «ЯСТРУБ - ТУР», один з найактуальніших по Україні, спеціалізується на організації і проведенні відпочинку, подорожей і корпоративних заходів по Україні і за кордоном, в будь-яку пору року. Наша тур фірма веде свою діяльність більше 5 років на ринку туризму і займає одну з лідерських позицій.

 

Шановні туристи, саме для Вас, ми формуємо авторські комплекси туристичних послуг (туристичний продукт) на будь-який смак.

Завдяки нашій команді професіоналів, ми з радістю розробимо тур пакет для індивідуальної подорожі Вашої групи, компанії, у відповідності до Ваших побажань і критеріїв.

Створюючи і організовуючи популярні автобусні і пішохідні екскурсії, маршрути, гірськолижний відпочинок, пішохідні походи в гори, відпочинок на березі Чорного моря, ми приділяємо увагу кожному клієнту, опрацьовуючи всі нюанси. Розробляємо новинки, регулярно досліджуємо ринок нових туристичних послуг і пропозицій, впроваджуючи в свій продукт останні тенденції в сфері туризму.

Наші основні напрямки в туризмі мають широкий діапазон, включаючи: автобусні подорожі по Україні, екскурсійні програми по Києву і Київській області, екскурсії для дітей і дорослих, відпочинок в дитячих таборах, відпочинок вихідного дня, комплексне корпоративне обслуговування індивідуальних груп, профкомів і організованих груп, гірськолижний і святковий відпочинок в Україні, сімейний відпочинок біля моря чи водойм України, бронювання готелів, страхування туристів, оренда автотранспорту будь-яких розмірів, допомога в оформленні паспортів, путівки до інших країн (підбираємо, радимо, рекомендуємо).