Екскурсія в Карпатах: Ворохта і Верховина — Ястреб-Тур
Екскурсія в Карпатах: Ворохта і Верховина
Екскурсія в Карпатах: Ворохта і Верховина

ЕКСКУРСІЯ В КАРПАТАХ: ВОРОХТА І ВЕРХОВИНА

Зимова екскурсія: "Ворохта та Верховина - унікальний гуцульський край народних майстрів".
 
Побачимо:  Ворохта – мости-віадуки > Ворохтянське джерело  >  Кривопільський перевал  >  Музей народних інструментов "У трембітаря" на схилі гори Швейкова  >  музей "Карпатскої магії" > приватна пивоварня та сироварня.  
 
Вартість: 400 грн./особ. + вхідні квитки.
Програма з 10:00 до 17:30.

Ворохта

Благодатне місце Ворохта, улюблене місце туриста, де намагаються для туриста, щоб місто стало відоме, і приємним для відвідування.

Розташування.

Селище Ворохта розташоване на висоті 850 м над рівнем моря у верхів'ї річки Прут, на території Карпатського природно-національного парку, Недалеко, в 10 км від знаменитої найвищої точки України "Говерла". І лише за 18 км до славного гірськолижного курорту "Буковель". Поруч знаходяться такі туристичні селища як Татарів, Паляниця, Микуличин та Яремче.

Корисний клімат та цінність Ворохти.
Клімат українських Карпат, чисте повітря, джерельна вода, краєвиди, що тішать око будь-якої пори року, залишать незабутні враження.
Ворохта - відомий кліматичний курорт. Знижений атмосферний тиск, висока інтенсивність сонячних променів, чисте, прозоре повітря, підвищений вміст озону, сприяють лікуванню захворювань органів дихання та загальному зміцненню організму.
Легенда, чому Ворохта: Говорять, що в XVII столітті в селищі оселився втікач із царської армії — солдат Ворохта. Селяни полюбили його за мудрість, і після його смерті назвали своє селище на його честь.

Чим відомо Ворохту?

Особливу цінність Карпатського національного природного парку становлять природні джерела. Кожному, хто її спробує, передається цілюща сила води, наповнена міццю та величчю карпатських гір.
Мости-віадуки на високих опорах вражаючої величини, тягнуться через ущелину або яри багатоярусні конструкції. У Ворохті - це 130 метровий кам'яний залізничний міст, побудований полоненими італійцями через гірську річку Прут 1894 року. Сьогодні можна тільки уявляти, яка краса відкривалася з вікон вагона для мандрівників і знаючи той факт, що ширина для колії досить вузька. І як повзли чи, може, пролітали над річкою паровози. Але краса краю заворожувала!
Гірськолижна траса у Ворохті. У 1957 році була відкрита перша школа для лижників і була головним комплексом радянських спортсменів зі стрибків із трампліну, біатлону, лижних перегонів та інших зимових видів спорту. У зимовий період судна приїжджають, більшою мірою навчиться новачки, покататися любителі, через коротку середню складність трас та ціни на підйомники.
З інших об'єктів: дві дерев'яні церкви: дерев'яна церква імені Петра і Павла, з гуцульської архітектури XVII століття і церква Різдва Богородиці (1924-1925 рр.).
Кривопільський перевал. 1013 метрів над рівнем моря, один із найвищих перевалів, де відкривається мальовничий краєвид Чорногорського масиву.
Верховина – етнічна столиця Гуцульщини. Серце Гуцульщини з веселим ім'ям до 1962 року Жаб'є.
Легенда, чому Верховина: перший, хто оселився в долині Чорного Черемоша, був поселенець на ім'я Жабка. А інша версія, болотисті водоймища були переповнені жабами.

Головні музеї Верховини:

 
 • Музей гуцульського побуту
  Музей гуцульської магії
  "Тіні забутих предків"
  "Дім-зграя"
  Музей "У трембітаря"
  "Дім-зграя"
  Музей Гуцульщини

Музей народних інструментів "У трембітаря". Історія гуцулів та їхнє життя, ремесла, традиції та музичний фонд господаря Миколи залучають туристів. Буде цікаво, весело та залишить добрі емоції.
Музей гуцульської магії. Кожен куточок України береже свої таємниці, містичні історії. У цьому невеликому музеї теж своя історія про місцевих знахарів та мольфарів, так називають тут чарівників. А ще тут унікальний інструмент є, викликає усмішку – дрімба, постійно хочеться собі спробувати.
І на завершення нашої екскурсії. Запрошуємо на дегустацію пінного напою та місцевих сирів.

Основные музеи Верховины:

Основные музеи Верховины:
Музей гуцульского быта
Музей гуцульской магии
"Тени забытых предков"
"Дом-стая"
Музей "У трембитаря"
"Дом-стая"
Музей Гуцульщины
 
Музей народных инструментов "У трембитаря". История гуцулов и их жизнь, ремесла, традиции и музыкальный фонд хозяина Николая привлекают туристов. Будет интересно, весело и оставит добрые эмоции.
Музей гуцульской магии. Каждый уголок Украины хранит свои тайны, мистические истории. В этом небольшом музее тоже своя история о местных знахарях и мольфарах, так называют тут волшебников. А еще тут уникальный инструмент есть, вызывает улыбку – дримба, все время хочется и себе попробовать.
И в Завершение нашей экскурсии. Приглашаем на дегустацию пенного напитка и местных сыров.

Наші пропозиції – автобусні тури з Києва на 2-7 днів. Підбирай!

Зимові розваги: лижі, сноуборди, сноутюби. Походи у гори. Джипи. Екскурсії.

Гори взимку – це казка у зимові свята.

Лижні курорти підходять для відпочинку сім'єю, компанією друзів або закоханої пари. Снігові гірські вершини, затишні готелі, національна кухня забезпечать приємний відпочинок.

Перебуваючи в горах, Вам доведеться протистояти впливу погодних умов – морозу, вітру та сонця. І вміння пристосуватися в непростих часом погодних умовах - прямий шлях до оздоровлення та загартовування організму. Це лише мала частина користі, яку принесе Вам гірськолижний спорт.

Сноутюбинг

СноутюбингСноутюбінг - це спуск на надувній камері вниз з гори по підготовленої фахівцями сніжним дорожкам, яка обмежена стінками, вони і задають траекторію, управління рухом катання. Альтернатива саням. Тут можна весело провести час з друзями, особливо важливо це пропозиція для тих, хто не катається на лижах. Для тих, хто приїхав вдихнути дух гуцульського краю і цілюще повітря.
Впевненні цей зимовий досуг принесе задоволення і радість всім катаючись.
 
 
Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
Последнее изменение: 14 April 2022.

🎿 Гірськолижні тури 2022

📆 Святкові тури і Фестивалі 2022

👍 Актуальні тури одного дня

✌ Актуальні тури на два дня

👌 Багатоденні тури

👪 Групові тури

🦁 Тури в Львів

🏰 Тури в Кам'янець-Подільський

🗻 Відпочинок в Карпатах

🌄 Тури в Закарпаття

🚍 Екскурсії по Україні

🚼 Відпочинок для дітей

🌊 Відпочинок на морі: Чорне чи Азовське

🚣 Відпочинок на річках України

📝 Нотатки мандрівникові

🏨 Готелі

📹 Відео

🌍 Закордонні тури

🎫 АКЦІЇ

😍 Інфо-листи

🚌 Квиток на автобус

Пропонуємо забронювати поїздку, екскурсію, тур послугу на потрібну Вам дату.

Онлайн резервування і придбання відпочинку - легко!

В КАРПАТИ - це один із найбільш відвідуваних туристами напрямків в Україні, який чарує своєю красою в будь-яку пору року, в будь-який час доби. Побувавши тут одного разу, кожна людина прагне приїхати в Карпати знову і знову.

Величаві гори густо покриті деревами, численні водоспади і гірські річки, смачнюча українська їжа, лікувальні і гірськолижні санаторії і курорти, велика кількість замків і фортець, а також їх залишків, крафтове пиво і вино, здоровенні чани, купіль і термальні джерела. А також колорит всього краю, його автентичність спокусять найбільш примхливого мандрівника. Відправляючись в подорож в компанії друзів, сім'ї ,співробітників чи партнерів, ви отримаєте приємні спогади і нові враження, які зможете згадувати, переглядаючи фотографії в соціальних мережах або в своїх фотоальбомах. Поїздка в Карпати підходить для туристів від малечі до дорослих, незалежно від ваших смаків, хобі і захоплень.

Особливу красу дарують гостям Карпати взимку, оскільки гірськолижний Буковель повністю готовий прийняти людей, які люблять и знають толк в гірськолижних видах спорту. Вміють кататися на лижах чи дошках, насолоджуються лижним спортом, спуском, слаломом. Люблять зиму, швидкі спуски і підйомники, сніг, свіже гірське повітря.

Хотите быть в курсе? Подпишитесь

Подпишись на наши новинки.

Безопасный и комфортный отдых, туры, экскурсии в Украине по доступным ценам!

Туроператор Ястреб-тур, г. Киев

 

Туроператор «ЯСТРУБ - ТУР», один з найактуальніших по Україні, спеціалізується на організації і проведенні відпочинку, подорожей і корпоративних заходів по Україні і за кордоном, в будь-яку пору року. Наша тур фірма веде свою діяльність більше 5 років на ринку туризму і займає одну з лідерських позицій.

 

Шановні туристи, саме для Вас, ми формуємо авторські комплекси туристичних послуг (туристичний продукт) на будь-який смак.

Завдяки нашій команді професіоналів, ми з радістю розробимо тур пакет для індивідуальної подорожі Вашої групи, компанії, у відповідності до Ваших побажань і критеріїв.

Створюючи і організовуючи популярні автобусні і пішохідні екскурсії, маршрути, гірськолижний відпочинок, пішохідні походи в гори, відпочинок на березі Чорного моря, ми приділяємо увагу кожному клієнту, опрацьовуючи всі нюанси. Розробляємо новинки, регулярно досліджуємо ринок нових туристичних послуг і пропозицій, впроваджуючи в свій продукт останні тенденції в сфері туризму.

Наші основні напрямки в туризмі мають широкий діапазон, включаючи: автобусні подорожі по Україні, екскурсійні програми по Києву і Київській області, екскурсії для дітей і дорослих, відпочинок в дитячих таборах, відпочинок вихідного дня, комплексне корпоративне обслуговування індивідуальних груп, профкомів і організованих груп, гірськолижний і святковий відпочинок в Україні, сімейний відпочинок біля моря чи водойм України, бронювання готелів, страхування туристів, оренда автотранспорту будь-яких розмірів, допомога в оформленні паспортів, путівки до інших країн (підбираємо, радимо, рекомендуємо).