Автобусна екскурсія: Срібна підкова Львівщини — Ястреб-Тур
Автобусна екскурсія: Срібна підкова Львівщини
Екскурсія "Срібна підкова" - цікаві місця і Замки Львова

Одноденна автобусна екскурсія замками Львова "Срібна підкова Львівщини"

Виїзд – 10:00

Повернення – 16:00

Об'єкти відвідування:

  • Свірзький замок;
  • Замок у Старому Селі;
  • Свято-Успенська Унівська Лавра;
  • Поморянський замок.

Срібна підкова Львову

Першим об'єктом, який Ви відвідаєте, стане напрочуд елегантний Свірзький замок. Закладений ще у XV ст. Андрієм і Мартином Свірзькими, замок неодноразово зазнавав реставрації та перебудов, проте нині він є одним із найгарніших замків, розташованих на заході нашої країни. Твердиня з білими стінами й під червоним дахом розташувалася на пагорбі понад ставом у оточенні рослинності околиць, що додає романтичності атмосфери. На Вас чекає розповідь про захоплюючу історію, та навіть дивовижні легенди цього замку.

Замок у Старому Селі, котрий має назву Старосільський замок, однозначно вартий Вашої уваги! Перш за все, це гордість Львівщини, адже ця пам'ятка оборонної архітектури займає площу 2 га, що дозволяє твердині по праву вважатися найбільшою на Львівщині. Збудований він був князями Острозькими у XV—XVII ст. для захисту південно-східних шляхів до Львова від набігів татар. Наперекір плин років, замок зберіг атмосферу тієї непростої епохи, ту містичну чарівність, таємничість і загадковість, що вабить сюди численну кількість туристів.

Наступним об'єктом, що Ви відвідаєте під час екскурсії, буде Свято-Успенська Унівська Лавра, яка відноситься до одного з найстаріших монастирських комплексів України! Цей дивовижний архітектурний ансамбль-пам'ятка вважається важливим паломницьким центром, до якого щороку приїжджають десятки прочан. Загадкова історія чудотворного джерела спокою і умиротворення не залишить Вас байдужими!

Поморянський замок з його історією та загадковою легендою ми залишили для Вас на десерт. Ця історична пам'ятка оборонної архітектури побудована у 1340-50 роках у вигляді двоповерхової прямокутної споруди з внутрішнім двориком. Замок теж розташований на невеличкому пагорбі у оточенні мальовничих ставків, тому радимо зробити знімки, які потім нагадуватимуть Вам про захоплюючу подих екскурсію.

Зробіть ваш день незабутнім відчувши просто невимовні емоції після відвідування Срібної підкови Львівщини разом з "Яструб-Тур"!

 

Срібна підкова Львівщини

Срібна підкова Львівщини: втобусна екскурсія - 5.0 out of 5 based on 1 review

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 
Последнее изменение: 30 June 2022.

🎿 Гірськолижні тури 2022

📆 Святкові тури і Фестивалі 2022

👍 Актуальні тури одного дня

Легендарний Кам'янець-Подільський та Хотин

✌ Актуальні тури на два дня

👌 Багатоденні тури

👪 Групові тури

🦁 Тури в Львів

🏰 Тури в Кам'янець-Подільський

🗻 Відпочинок в Карпатах

🌄 Тури в Закарпаття

🚍 Екскурсії по Україні

🚼 Відпочинок для дітей

🌊 Відпочинок на морі: Чорне чи Азовське

🚣 Відпочинок на річках України

📝 Нотатки мандрівникові

🏨 Готелі

📹 Відео

🌍 Закордонні тури

🎫 АКЦІЇ

😍 Інфо-листи

🚌 Квиток на автобус

Пропонуємо забронювати поїздку, екскурсію, тур послугу на потрібну Вам дату.

Онлайн резервування і придбання відпочинку - легко!

В КАРПАТИ - це один із найбільш відвідуваних туристами напрямків в Україні, який чарує своєю красою в будь-яку пору року, в будь-який час доби. Побувавши тут одного разу, кожна людина прагне приїхати в Карпати знову і знову.

Величаві гори густо покриті деревами, численні водоспади і гірські річки, смачнюча українська їжа, лікувальні і гірськолижні санаторії і курорти, велика кількість замків і фортець, а також їх залишків, крафтове пиво і вино, здоровенні чани, купіль і термальні джерела. А також колорит всього краю, його автентичність спокусять найбільш примхливого мандрівника. Відправляючись в подорож в компанії друзів, сім'ї ,співробітників чи партнерів, ви отримаєте приємні спогади і нові враження, які зможете згадувати, переглядаючи фотографії в соціальних мережах або в своїх фотоальбомах. Поїздка в Карпати підходить для туристів від малечі до дорослих, незалежно від ваших смаків, хобі і захоплень.

Особливу красу дарують гостям Карпати взимку, оскільки гірськолижний Буковель повністю готовий прийняти людей, які люблять и знають толк в гірськолижних видах спорту. Вміють кататися на лижах чи дошках, насолоджуються лижним спортом, спуском, слаломом. Люблять зиму, швидкі спуски і підйомники, сніг, свіже гірське повітря.

Хотите быть в курсе? Подпишитесь

Подпишись на наши новинки.

Безопасный и комфортный отдых, туры, экскурсии в Украине по доступным ценам!

Туроператор Ястреб-тур, г. Киев

 

Туроператор «ЯСТРУБ - ТУР», один з найактуальніших по Україні, спеціалізується на організації і проведенні відпочинку, подорожей і корпоративних заходів по Україні і за кордоном, в будь-яку пору року. Наша тур фірма веде свою діяльність більше 5 років на ринку туризму і займає одну з лідерських позицій.

 

Шановні туристи, саме для Вас, ми формуємо авторські комплекси туристичних послуг (туристичний продукт) на будь-який смак.

Завдяки нашій команді професіоналів, ми з радістю розробимо тур пакет для індивідуальної подорожі Вашої групи, компанії, у відповідності до Ваших побажань і критеріїв.

Створюючи і організовуючи популярні автобусні і пішохідні екскурсії, маршрути, гірськолижний відпочинок, пішохідні походи в гори, відпочинок на березі Чорного моря, ми приділяємо увагу кожному клієнту, опрацьовуючи всі нюанси. Розробляємо новинки, регулярно досліджуємо ринок нових туристичних послуг і пропозицій, впроваджуючи в свій продукт останні тенденції в сфері туризму.

Наші основні напрямки в туризмі мають широкий діапазон, включаючи: автобусні подорожі по Україні, екскурсійні програми по Києву і Київській області, екскурсії для дітей і дорослих, відпочинок в дитячих таборах, відпочинок вихідного дня, комплексне корпоративне обслуговування індивідуальних груп, профкомів і організованих груп, гірськолижний і святковий відпочинок в Україні, сімейний відпочинок біля моря чи водойм України, бронювання готелів, страхування туристів, оренда автотранспорту будь-яких розмірів, допомога в оформленні паспортів, путівки до інших країн (підбираємо, радимо, рекомендуємо).