ЕКСКУРСІЯ ПІШОХІДНА: Підземелля Львова — Ястреб-Тур
ЕКСКУРСІЯ ПІШОХІДНА: Підземелля Львова
Підземелля Львова

Містичне Підземелля Львова підчас двогодинної екскурсії охоплює огляд Домініканського монастиря, аптеки-музею і костелу Єзуїтів Таємне підземелля міста Львова. Річки, які течуть просто під ногами. Легенди багатоводної річки Плотви, головної водної артерії міста і її саркофаг. Підземний костел. Історії аптечних лабораторій і копалень. Середньовічний собор.

Приваблива екскурсія в підземне місто.

Умовно екскурсію ділять на три різні частини. У всі часи існували підземелля міст і жителі цього царства, що живуть у темряві володіли своїми таємницями та містичними силами. Сто кілометрів підземних ходів ховається від очей людини під містом Львів. Запрошуємо відвідати лише деякі з них. Для початку спустимося в незвичайний Костел єзуїтів, колишній костел Петра і Павла. Залишки княжих стін XIV в., Величезний кам'яний саркофаг Архієпископа Миколи Вижицького з написом, де дату смертю не вказали ... і багато інших цікавих експонатів.

pidzemellja12

Друга частина екскурсії, вирушаємо в підземелля, яке працює безперервно понад 240 років.
Аптека-музей в будинках на площі Ринок, підземелля було спроєктовано як аптечна лабораторія, де аптекарі виготовляли унікальні ліки. Тут же й інші є частини, які використовувалися як льохи та склади, а сучасність використовує їх під кав'ярні та ресторанчики. Так відома копальня кави, де видобувають, обсмажують, і готують смачне кави у Львові!

pidzemellja11

Третя частина розповідає про середньовічну спадщину Львова. Вважалося, що під час пожеж в місті безслідно зник палац князя Льва, закладений в XIII столітті. Львівські вчені все ж знайшли продовження історії, яку можна побачити зараз. Домініканський собор захований під шарами історії Домініканського монастиря. Залишки будинку ченця аскета. Містичний зал тортур, стовпи ганьби, де за твердженням вчених приковували провинилися людей. Почуєте розповіді про знайдені мішки і поховання. Відомо, що досі могилу князя Лева Даниловича і його дружини Констанції так і не знайдено, можливо Вам відкриється небачене !?

 Підземелля Львову

 Додатково оплачуються вхідні квитки, вартість (дор. / Дит.): Музей-аптека - дорослий - 30 грн, пільговий 20 грн, дитячий 10 грн.
Підземелля Домініканського монастиря - 20 грн., студентський - 15 грн., дитячий - 10 грн.
Підземелля костелу отців єзуїтів - 15 грн., дитячий - 5 грн.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 
Последнее изменение: 30 June 2022.

🎿 Гірськолижні тури 2022

📆 Святкові тури і Фестивалі 2022

👍 Актуальні тури одного дня

Легендарний Кам'янець-Подільський та Хотин

✌ Актуальні тури на два дня

👌 Багатоденні тури

👪 Групові тури

🦁 Тури в Львів

🏰 Тури в Кам'янець-Подільський

🗻 Відпочинок в Карпатах

🌄 Тури в Закарпаття

🚍 Екскурсії по Україні

🚼 Відпочинок для дітей

🌊 Відпочинок на морі: Чорне чи Азовське

🚣 Відпочинок на річках України

📝 Нотатки мандрівникові

🏨 Готелі

📹 Відео

🌍 Закордонні тури

🎫 АКЦІЇ

😍 Інфо-листи

🚌 Квиток на автобус

Пропонуємо забронювати поїздку, екскурсію, тур послугу на потрібну Вам дату.

Онлайн резервування і придбання відпочинку - легко!

В КАРПАТИ - це один із найбільш відвідуваних туристами напрямків в Україні, який чарує своєю красою в будь-яку пору року, в будь-який час доби. Побувавши тут одного разу, кожна людина прагне приїхати в Карпати знову і знову.

Величаві гори густо покриті деревами, численні водоспади і гірські річки, смачнюча українська їжа, лікувальні і гірськолижні санаторії і курорти, велика кількість замків і фортець, а також їх залишків, крафтове пиво і вино, здоровенні чани, купіль і термальні джерела. А також колорит всього краю, його автентичність спокусять найбільш примхливого мандрівника. Відправляючись в подорож в компанії друзів, сім'ї ,співробітників чи партнерів, ви отримаєте приємні спогади і нові враження, які зможете згадувати, переглядаючи фотографії в соціальних мережах або в своїх фотоальбомах. Поїздка в Карпати підходить для туристів від малечі до дорослих, незалежно від ваших смаків, хобі і захоплень.

Особливу красу дарують гостям Карпати взимку, оскільки гірськолижний Буковель повністю готовий прийняти людей, які люблять и знають толк в гірськолижних видах спорту. Вміють кататися на лижах чи дошках, насолоджуються лижним спортом, спуском, слаломом. Люблять зиму, швидкі спуски і підйомники, сніг, свіже гірське повітря.

Хотите быть в курсе? Подпишитесь

Подпишись на наши новинки.

Безопасный и комфортный отдых, туры, экскурсии в Украине по доступным ценам!

Туроператор Ястреб-тур, г. Киев

 

Туроператор «ЯСТРУБ - ТУР», один з найактуальніших по Україні, спеціалізується на організації і проведенні відпочинку, подорожей і корпоративних заходів по Україні і за кордоном, в будь-яку пору року. Наша тур фірма веде свою діяльність більше 5 років на ринку туризму і займає одну з лідерських позицій.

 

Шановні туристи, саме для Вас, ми формуємо авторські комплекси туристичних послуг (туристичний продукт) на будь-який смак.

Завдяки нашій команді професіоналів, ми з радістю розробимо тур пакет для індивідуальної подорожі Вашої групи, компанії, у відповідності до Ваших побажань і критеріїв.

Створюючи і організовуючи популярні автобусні і пішохідні екскурсії, маршрути, гірськолижний відпочинок, пішохідні походи в гори, відпочинок на березі Чорного моря, ми приділяємо увагу кожному клієнту, опрацьовуючи всі нюанси. Розробляємо новинки, регулярно досліджуємо ринок нових туристичних послуг і пропозицій, впроваджуючи в свій продукт останні тенденції в сфері туризму.

Наші основні напрямки в туризмі мають широкий діапазон, включаючи: автобусні подорожі по Україні, екскурсійні програми по Києву і Київській області, екскурсії для дітей і дорослих, відпочинок в дитячих таборах, відпочинок вихідного дня, комплексне корпоративне обслуговування індивідуальних груп, профкомів і організованих груп, гірськолижний і святковий відпочинок в Україні, сімейний відпочинок біля моря чи водойм України, бронювання готелів, страхування туристів, оренда автотранспорту будь-яких розмірів, допомога в оформленні паспортів, путівки до інших країн (підбираємо, радимо, рекомендуємо).