🚍 Екскурсії по Україні — Ястреб-Тур
🚍 Екскурсії по Україні

ЯСТРУБ-ТУРНАДАЄ ШИРОКИЙ ВИБІР ТУРОВ І ЕКСКУРСІЙ НА БУДЬ-ЯКИЙ СМАКПО УКРАЇНІ.Вибір за Вами!

Екскурсії по Україні які Вам запам'ятаються: Київ, Львів, Біла Церква, Умань, Вінниця, Полтава, Чернігів, Черкаси, Карпати, Закарпаття ...

Тури, екскурсії по Україні

Україна дуже багатогранна і мальовнича, і варто того, щоб дізнаватися її з різних сторін.

Тури по Україні:

понад 430 екскурсійних програм і турів, велика кількість готелів, пансіонатів і баз відпочинку, які може вам запропонувати Яструб-тур.

Серед екскурсій по Україні, які найбільше цікавлять наших улюблених клієнтів: тури по Україні з певними датами, актуальні тури, тури вихідного дня, тури по Україні для дітей і дорослих, романтичні і корпоративні тури, тури активного відпочинку, тури на море, тури по річках, тури по Україні в Карпати, тури в гори і гірськолижні тури.

Екскурсійні тури по Україні на сайті Яструб-Тура весь час оновлюються, згідно актуальності і сезону пори року, погодних умов і попиту на екскурсії і тури по Україні.

Туристична галузь в Україні постійно розвивається, і наша команда Яструб-Тура зацікавлена ​​в розвиток подорожей, турів і екскурсій по Україні, що-б наші улюблені мандрівники насолодилися незабутньою красою різних туристичних місць України!

Вибирайте тури і екскурсії по Україні, насолоджуйтеся красою України та любите її!

Вашій увазі пропонується більше 400 екскурсійних програм і турів по Україні: одноденні і багатоденні, гастрономічні і етнічні, тематичні та романтичні, природознавчі та паломницькі ...

Дізнавайтеся України разом з нами!

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Екскурсії по Україні

Error: No articles to display

Последнее изменение: 30 June 2022.

Пропонуємо забронювати поїздку, екскурсію, тур послугу на потрібну Вам дату.

Онлайн резервування і придбання відпочинку - легко!

В КАРПАТИ - це один із найбільш відвідуваних туристами напрямків в Україні, який чарує своєю красою в будь-яку пору року, в будь-який час доби. Побувавши тут одного разу, кожна людина прагне приїхати в Карпати знову і знову.

Величаві гори густо покриті деревами, численні водоспади і гірські річки, смачнюча українська їжа, лікувальні і гірськолижні санаторії і курорти, велика кількість замків і фортець, а також їх залишків, крафтове пиво і вино, здоровенні чани, купіль і термальні джерела. А також колорит всього краю, його автентичність спокусять найбільш примхливого мандрівника. Відправляючись в подорож в компанії друзів, сім'ї ,співробітників чи партнерів, ви отримаєте приємні спогади і нові враження, які зможете згадувати, переглядаючи фотографії в соціальних мережах або в своїх фотоальбомах. Поїздка в Карпати підходить для туристів від малечі до дорослих, незалежно від ваших смаків, хобі і захоплень.

Особливу красу дарують гостям Карпати взимку, оскільки гірськолижний Буковель повністю готовий прийняти людей, які люблять и знають толк в гірськолижних видах спорту. Вміють кататися на лижах чи дошках, насолоджуються лижним спортом, спуском, слаломом. Люблять зиму, швидкі спуски і підйомники, сніг, свіже гірське повітря.

Хотите быть в курсе? Подпишитесь

Подпишись на наши новинки.

Безопасный и комфортный отдых, туры, экскурсии в Украине по доступным ценам!

Туроператор Ястреб-тур, г. Киев

 

Туроператор «ЯСТРУБ - ТУР», один з найактуальніших по Україні, спеціалізується на організації і проведенні відпочинку, подорожей і корпоративних заходів по Україні і за кордоном, в будь-яку пору року. Наша тур фірма веде свою діяльність більше 5 років на ринку туризму і займає одну з лідерських позицій.

 

Шановні туристи, саме для Вас, ми формуємо авторські комплекси туристичних послуг (туристичний продукт) на будь-який смак.

Завдяки нашій команді професіоналів, ми з радістю розробимо тур пакет для індивідуальної подорожі Вашої групи, компанії, у відповідності до Ваших побажань і критеріїв.

Створюючи і організовуючи популярні автобусні і пішохідні екскурсії, маршрути, гірськолижний відпочинок, пішохідні походи в гори, відпочинок на березі Чорного моря, ми приділяємо увагу кожному клієнту, опрацьовуючи всі нюанси. Розробляємо новинки, регулярно досліджуємо ринок нових туристичних послуг і пропозицій, впроваджуючи в свій продукт останні тенденції в сфері туризму.

Наші основні напрямки в туризмі мають широкий діапазон, включаючи: автобусні подорожі по Україні, екскурсійні програми по Києву і Київській області, екскурсії для дітей і дорослих, відпочинок в дитячих таборах, відпочинок вихідного дня, комплексне корпоративне обслуговування індивідуальних груп, профкомів і організованих груп, гірськолижний і святковий відпочинок в Україні, сімейний відпочинок біля моря чи водойм України, бронювання готелів, страхування туристів, оренда автотранспорту будь-яких розмірів, допомога в оформленні паспортів, путівки до інших країн (підбираємо, радимо, рекомендуємо).